Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZA BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN BİR MÜJDE DAHA

Görüntülenme : 639

Çatalca’mızda göreve geldiği günden bugüne mega projeler kazandıran, kronik sorunlarını birer birer çözen Başkanımız Mesut Üner’den ilçe halkımıza bir müjde daha geldi. Başkanımız Mesut Üner’in İstanbul Kalkınma Ajansına hazırlayıp sunduğu projenin onaylandığı müjdesi, ilçemizde özellikle tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan halkımızda büyük bir sevinç yaşattı.

İstanbul Kalkınma Ajansı’ndan proje onayımızın kazanılması hiçte kolay olmadı. Proje çalışmalarımız aylar öncesinden başlayıp büyük bir titizlikle tamamlandı ve kalkınma ajansının onayına sunuldu. Çatalca’mızdaki tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan halkımızda büyük sevinç yaşatan müjdemizi Başkanımız Mesut Üner sosyal medya hesaplarından tüm ilçe halkımıza duyurdu. Projenin imza töreni Çatalca Belediyemizde gerçekleşti.

Onaylanan projemizin imza töreninden sonra açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Yoğun girişimlerimiz ve gayretlerimiz sonunda İSTANBUL KALKINMA AJANSI’na sunduğumuz projemiz kabul edildi. Proje anlaşmamız on sekiz ay olmasına rağmen, projemiz on sekiz ay bitiminden sonrada devam edecek. 15 Şubat 2022 Cumartesi başlayacak projemiz kapsamında; Kurulumunu gerçekleştireceğimiz süt entegre tesislerimizde, teknolojik imkanlar kullanılarak süt ürünlerinin üretilmesi eğitimini halkımıza vereceğiz. Tohum Selektör ve Paketleme çalışmaları gerçekleştireceğiz. Mısır silajında en üst teknolojimiz olacak. Çatalca’mıza olan sevdamızdan güç alarak ilçemiz için durmaksızın çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Müjdeler ve hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız