Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZA MUHTEŞEM TANITIM

Görüntülenme : 571

Çatalca’mız, Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte adeta altın çağını yaşarken, ilçemizde her alanda yaşanan büyüme ve gelişme sadece Çatalca’mızda değil, tüm İstanbul ve Türkiye’nin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu anlamda dünyaca ünlü futbol yayıncı kuruluşu aynı zamanda Türkiye süper liginin de yayıncı kuruluşu olan Beinsports yetkilileri Başkanımız Mesut Üner’e ulaşıp, Çatalca’mız için muhteşem bir tanıtım bölümü hazırladırlar.

Programın sunucusu spor medyasının tanınmış tecrübeli siması Barbaros Çıdal, programın açılışını Başkanımız Mesut Üner’in bu yıl Çatalca halkımızın hizmetine kazandırdığı ve adeta ilçemizin simgesi haline gelen Cem Kara Yaşam Vadimizde gerçekleştirdi. İki gün boyunca devam eden çekimler, İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızın dört bir yanında gerçekleşti. Çekimlerin en çok dikkat çeken kısmı Çatalcaspor’lu eski futbolcularımızla yapılan röportaj oldu ve adeta güne damgasını vurdu. Röportajda Çatalcaspor’lu eski futbolcularımızdan; Orhan Amaç, Birol Şen, Yıldıray Gül, Enver Köken, Birol Horoz, Yavuz Arslanca, Erdoğan Atlas, Recep Şen, Yılmaz Drama, Birol Gönc, İskender Aktaş, Ergün Demir ve Hayati Ergen tek tek söz alarak anılarını ve hatıralarını anlattılar. Eski futbolcularımız, Başkanımız Mesut Üner’e bu unutulmaz jest için teşekkür ettiler. Yaklaşık bir saat sürecek ve beinsports kanalında iki hafta içinde yayınlanacak programın yazın en az yirmi tekrarla yayınlanacağı yetkililerden öğrenildi. Ayrıca programın Avrupa ülkelerinde İngilizce çevirisi yapıldıktan sonra yayınlanacağı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

Çatalca’mız tanıtımına muhteşem katkıda bulunacak çekimlerin sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Dünya üzerinde birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’mizde de futbol yayıncı kuruluşu olan, beinsports televizyon kanalının ‘’Futbolun Şehirleri’’ programının konusu bu kez Çatalca’mız oldu. Program ülkemizde ve birçok ülkede de yayınlanacak. Programın yayın tarihini açıklayacağız. İlçemiz tanıtımına zerre kadar katkımız olduysa ne mutlu bize.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız