Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZA YAKIŞIR EV SAHİPLİĞİ

Görüntülenme : 597

Yaptığı çalışmalar, durmak bilmeyen yoğun temposu ve görevinin ilk üç yılında Çatalca’mıza kazandırdığı devasa hizmetlerle adından sadece ilçemizde değil, tüm İstanbul’da başarıyla söz ettiren Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve üçüncü bölge belediye başkanlarımızı misafir etti.

 

Toplantıya ev sahipliği yapan Başkanımız Mesut Üner, kusursuz ev sahipliği ve samimiyetiyle katılımcılar tarafından tam not aldı. Oldukça samimi ortamda geçen toplantıda Başkanımız Mesut Üner, gururla ilçemize kazandırdığı projelerle ilgi sunum yaparken, toplantı sonunda İstanbul ve Türkiye’nin kalkınması yolunda işbirliği ve istişare kararlığı devamlılığı mesajı verildi. Toplantı sonunda, AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve üçüncü bölge belediye başkanlarımız, Başkanımız Mesut Üner’e samimi ev sahipliği ve verimli toplantı için teşekkür ettiler.

 

Çatalca’mızda gerçekleşen önemli toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe riyasetinde gerçekleştirdiğimiz rutin 3. Bölge Belediye Başkanları Toplantımıza Çatalca Belediyesi olarak ev sahipliği yaptık. Tevazu, samimiyet ve gayret ile çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz.’’ dedi.

 

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız