Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZA YİNE BAKAN ZİYARETİ

Görüntülenme : 920

Çatalca’mıza tarihi hizmetler kazandırma yolunda, makamdan değil sahadan çalışma prensibinden asla taviz vermeyen Başkanımız Mesut Üner oldukça yoğun ziyaretlerde bulunup, ilçemizde çok yakın dönemde dört bakanımızı karşılamıştı. Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki bakan konuğu Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık oldu. Bakanımız Derya Yanık’ın ziyaretiyle Başkanımız Mesut Üner, çok yakın zamanda karşıladığı beşinci bakanımız oldu.  

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık ve Başkanımız Mesut Üner’in ilk durağı Çatalca Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş oldu. Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş Bakanımız Derya Yanık’ı Çatalca Kaymakamlığı ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’müzde karşıladıktan sonra, Çatalca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’mıza ziyaretimiz geçekleşti. Buradaki ziyaretimizin ardından Başkanımız Mesut Üner ve Bakanımız Derya Yanık’ın Çatalca’mızdaki ziyaret programı AK Parti Çatalca İlçe Başkanlığımız oldu. AK Parti İlçe Başkanlığımızda İlçe Başkanımız Yusuf Aslan, parti yürütme ve yönetim kurullarıyla istişareler gerçekleşti. Buradaki programımızdan sonra Başkanımız Mesut Üner Bakanımız Derya Yanık’ı Çatalca Belediyemizde karşıladı. Karşılama sırasında Çatalca Belediye Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz ve Birim Müdürlerimiz, karşılama heyetimizde yer aldı. Başkanımız Mesut Üner görevinin ilk üç yılında Çatalca’mıza kazandırdığı projelerin sunumunu Bakanımız Derya Yanık’a sundu. Bakanımız Derya Yanık sunum sonunda, bu kadar kısa bir zamanda ilçemize kazandırılan önemli hizmetlerden dolayı Başkanımız Mesut Üner’i kutlayıp başarılarının devamını diledi. Belediyemizdeki programın ardından, Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde ilçemizdeki özel bireyler ve ailelerine kazandırdığı Özel Çatalca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimize geçildi. Çatalca Belediyesi Özel Eğitim Merkezimizi gezen Bakanımız Derya Yanık engelli bireylere yapılan bu değerli hizmetten dolayı Başkanımız Mesut Üner’i tebrik etti. Buradaki programımızın sonunda özel eğitim merkezimizdeki özel bireylerimizin asker kıyafetiyle sundukları bayrak sevgisi gösterisi oldukça duygusal anlar yaşattı. Bakanımız Derya Yanık’ın Çatalca’mızda ki son ziyareti şehit ailemiz oldu. Şehit ailemiz ziyareti Bakanımız Derya Yanık’ın Çatalca’mızda ki son ziyaret programı oldu ve şehit ailemiz ziyareti sonrası Çatalca’mızdan ayrıldı. Tamamlanmak üzere olan Millet Bahçesi şantiyemizin de gezildiği Bakanımız Derya Yanık’ın ilçemizdeki tüm programlarına AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Tülay Kaynarca eşlik etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık’ın Çatalca ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık hanımefendiyi Çatalca Belediyemizde ve yakın dönemde özel birey kardeşlerimiz ile ailelerinin hizmetine kazandırdığımız Özel Çatalca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’mizde karşılamanın sevincini yaşadık. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki özel birey kardeşlerimizin bayrak sevgisi gösterisi bizlere oldukça duygusal anlar yaşattı. Her zaman şanlı bayrağımız için çalışmaya ve özel birey kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık hanımefendiye kıymetli ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılarının devamını dileriz.’’ dedi.

#BirlikteÇatalcayız