Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’DEN EĞİTİM DESTEĞİ

Görüntülenme : 729

Çatalca’mızda gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği projelerin merkezinde yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimize yer veren Başkanımız Mesut Üner, kültür, sanat ve sporla birlikte eğitimde de ilçe gençliğinin yanında durmaya devam ediyor.

Çatalca’mızda sürekli eğitim merkezlerinde öğrencilere verdiği eğitim desteği ile gençler ve ailelerinin takdirine mahzar olan Başkanımız Mesut Üner, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müz iş birliği ile gençlerimize verdikleri hazırlık kurslarında deneme sınavları organize etti.

Deneme sınavının hemen öncesi sınava girecek gençleri İlçe Milli Eğitim Müdürü’müz Tayfun Özyolcu ile ziyaret edip kolaylıklar ve başarılar dileyen Başkanımız Mesut Üner, bu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada; ‘’İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’müz ile iş birliği yaparak Belediye’miz sürekli eğitim merkezimiz tarafından 8. ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik hazırlık kursu kapsamında okulunda yapılan deneme sınavları hemen öncesi, İlçe Milli Eğitim Müdürü’müz Tayfun Özyolcu ile öğrencilerimize başarı ve kolaylıklar diledik. Çatalca’mızda gençlerimiz eğitim hayatı boyunca asla yalnız yürümeyecek ve her vakit yanlarında olacağım.’’ dedi. 

Deneme sınavlarını tamamlayan öğrenciler ve velileri, Çatalca’mızda hayatın her anında halkının yanında olan Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür mesajlarını ileterek, verilen bu desteklerin başarı ile taçlanacağının sözünü verdiler.

 

#BirlikteÇatalcayız