Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA BİTMEK BİLMEYEN HİZMET AÇILIŞLARI

Görüntülenme : 829

İlçemize hayal ettiği projelerini gerçekleştiren, yeni projelerinin yapımına devam eden ve makamından çok halkımızın arasında olmasıyla ve proje şantiyelerinde bulunmasıyla gönüllerde taht kuran Başkanımız Mesut ÜNER, Kalfa Mahallemizdeki tamamlanan projelerinin müjdesini verdi.


İstanbul’un yüz ölçümü olarak en büyük ilçesi olan Çatalca’mızda yaptığı projelerini gerçekleştirirken ilçe merkezi odaklı değil, bütüncül bir anlayışıyla çalışmalarına yön veren Başkanımız Mesut ÜNER, ilçe merkezimize yaklaşık 20 km mesafede bulunan Kalfa Mahallemizde daha önce atıl kullanılmaz alanda, muhtarlık hizmet binası ve sağlık evi yapımını tamamlamanın sevincini yaşıyor.

 

Kalfa Mahallemize kazandırılan bu önemli projelerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’ÇATALCA’MIZDA HİZMET DOKUNUŞLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ. İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda, ilçe merkezimize yaklaşık 20 km mesafedeki Kalfa mahallemizde tamamladığımız projelerin sevincini yaşıyoruz. Kalfa Mahallemizde; Daha önce  DSİ 14. Bölge Müdürlüğü ile koordineli olarak köprü yapımı ve dere ıslahı çalışmaları gerçekleştirildik. Atıl kullanılmaz alanda muhtarlık hizmet binası ve sağlık evi yapımını tamamladık. Mevzu bahis muhtarlarımız, sağlık çalışanlarımız ve halkımız olunca, hizmet yolunda engel tanımıyoruz. Kalfa mahallemize Sağlık Evi ve Muhtarlık Hizmet binamız hayırlı olsun. Sizler için gece-gündüz demeden, durmaksızın çalışmaya, üretmeye ve ilçemizin dört bir yanında hizmet dokunuşlarımıza devam edeceğiz. HAYIRLI OLSUN.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız