Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA ÇOCUK OLMAK

Görüntülenme : 684

Göreve geldiği günden bugüne ilçemize kazandırdığı tarihi projelerin yanı sıra Çatalca’mızda özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz tarafından çok sevilen Başkanımız Mesut Üner, ilçemiz genelinde düzenlettiği tiyatro turnesiyle yine gönüllerde taht kurdu. Gerçekleşen tiyatro turnemiz sırasında çocukların gülüşlerine şahit olan öğretmenlerimiz ve velilerimizde çocuklarımızla birlikte oldukça keyifli anlar yaşadılar.

 

Geçtiğimiz yaz Çatalca’mızda gerçekleşen babalar günü etkinliklerimizde ve yaklaşık bir hafta süren çocuk şenliklerimizde çocuklarımızın ve ailelerimizin oldukça keyifli anlar yaşamasından etkilenen Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde etkinliklerimizin aralıksız devam etmesi için çalışma arkadaşlarımıza talimat vermişti. Başkanımız Mesut Üner’den gelen talimatla hemen harekete geçen Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz, ilçe genelimizde tiyatro turnesi düzenleyerek mahalle mahalle gösteriler sunduğu ilçemiz içi tiyatro turnesi düzenledi. Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle organize ettiğimiz "Sihirbaz Palyaçolar" gösterimimiz çocuklarımız, ailelerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından memnuniyetle karşılık buldu ve gösterilerde keyifli anlar yaşayan izleyicilerimiz bu önemli jest için Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ettiler. İlçemiz genelinde gerçekleşen tiyatro turnemizde Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde eğitim veren öğretmenlerimiz sahne aldı. Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde eğitim veren öğretmenlerimizin sahneye koyduğu "SİHİRBAZ PALYAÇOLAR" oyunu turnemiz boyunca öğretmenlerimizin gösterdikleri performans görülmeye değerdi.

 

Çatalca’mızda çocuklarımıza gerçekleştirdiği tiyatro turnemiz sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’7 Ocak 2022’den bugüne Çatalca mahallelerimizde Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle organize ettiğimiz "Sihirbaz Palyaçolar" gösterimiz bugün Ormanlı ve Karacaköy mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz gösterimizle son buldu. Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'müz bünyesinde eğitim veren öğretmenlerimizin sahneye koyduğu "SİHİRBAZ PALYAÇOLAR" oyunu turnemiz boyunca göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz. Sizlerin yüzünüzden gülüşlerinizin hiç eksik olmaması için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Zira çocuklar sizleri çok ama çok seviyoruz.’’ dedi

 

 

#BirlikteÇatalcayız