Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA GERİ SAYIM BAŞLADI

Görüntülenme : 601

Çatalca’mızda görevinin sadece ilk üç yılına, ilçe tarihimize geçen hizmetler sığdıran Başkanımız Mesut Üner, ilçemizin en büyük projelerimizden biri olan ‘’Millet Bahçesi Projesi’’ açılışı için artık geri sayımın başladığını tüm ilçe halkımıza müjdeledi. Bu önemli müjde ilçe halkımızda büyük bir sevinç ve heyecanı aynı anda yaşattı.

İlçemize yapılan yatırımlarla Çatalca’mızı adeta yatırım müjdeleri ve açılışlar ilçesi haline getiren Başkanımız Mesut Üner, şimdide ‘’Millet Bahçesi Projesi’’ açılışımız için geri sayımın başladığını duyurmasıyla birlikte ilçemizdeki heyecan doruklara çıktı. Başkanımız Mesut Üner’in böylesine önemli projemizin son görsellerini ilçe halkımızla paylaşmasının ardından ilçemizdeki sevinç daha da arttı.

‘’Millet Bahçesi Projesi’’ geri sayımın müjdesinin ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Yine açılışlarla dolu güzel güneşli günler bizi bekliyor. Vizyon projelerimizden Millet Bahçemizin açılışında artık geri sayımımız başladı. Yakın dönemde İlyas Demiroğlu Güreş Salonu, Çanakça Sosyal Tesisleri ve Cem Kara Yaşam Vadisi gibi önemli projelerimizin açılışını yaparak, siz kıymetli Çatalca halkımıza teslim etmiştik. Şimdide ‘’MİLLET BAHÇESİ PROJESİ’’ çalışmalarımızda artık sona çok az kaldı ve geri sayıma başladık. Her yaştan Çatalca halkımızın ilçe merkezimizde rahat bir nefes alacağı, doğal yaşam tarzından ödün vermeden tematik bahçeler, kendi kendini temizleyen biyolojik gölet, belediyemiz işletmesinde hizmet verecek kafeteryalar ve kütüphaneler, tamamen ahşap 4-14 yaşında ki evlatlarımıza hitap eden oyuncaklar, yemyeşil ağaçlar kuş sesleri arasında bisiklet yolları, yorgunluklara ara veren dinlenme alanları, sesi ile huzur veren muhteşem görüntüsü ile göz kamaştıran kuru havuzu, 0 – 4 yaş grubuna hitap edecek çocuk oyun alanları ve esnafımız için satış birimleri ile Millet Bahçesi ve Sosyal Tesisimiz Çatalca’mıza çok yakışacak ve ilçemize değer katacak.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız