Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA GÜREŞ MİLLİ TAKIM KAMPINA ZİYARET

Görüntülenme : 693

Güreş Milli Takımı’nın Çatalca’mızda devam eden kampını Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ve Başkanımız Mesut Üner birlikte ziyaret ettiler.

Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleşecek Avrupa Şampiyonasına Çatalca’mızda hazırlanan Güreş Milli Takımı Teknik Heyeti ve Sporcuları Çatalca’mızdaki kampta gerek Başkanımız Mesut Üner tarafından kazandırılan İlyas Demiroğlu Güreş Salonundan gerekse ilçemizin kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan duydukları memnuniyeti, ziyaretteki protokole ilettiler.

Program sırasında konuşma yapan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleşecek U15 Avrupa Şampiyonasına, göreve gelir gelmez ilçe ve ülke sporuna kazandırdığımız İlyas Demiroğlu Güreş Salonumuzda hazırlanan Güreş Milli Takım Kampını Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş’le birlikte ziyaret ettik. #Çatalca’mız adına misafir etmekten gurur duyduğumuz Güreş Milli Takımız Bulgaristan’dan madalyalarla döneceğinden hiç kuşkum yok. En önemli etaplarından biri olan ve yapımını büyük oranda tamamladığımız kapalı yüzme havuzumuzun da yer aldığı ‘’SPOR ADASI’’ projemiz tamamlandığında Çatalca’mız Dünya Şehri İstanbul’un spor başkenti olacak. Doğup büyüdüğüm ilçeme, bana bu hizmetleri sunma imkanı sağlayan Çatalca halkıma minnettarım. İyi ki varsınız. ‘’ dedi.