Çatalca Belediyesi

ÇATALCA'MIZDA HERGÜN 3800 SICAK YEMEK PAYLAŞILIYORUZ

Görüntülenme : 1299

Belediyemiz, Başkanımız Mesut Üner’in talimatı ile her gün ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek hazırlatarak evlerine servis ediyor.

Sosyal belediyecilik kültürü ile zorlu pandemi şartlarında ve Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutulmadık. İlçede ihtiyaç sahibi aileler tek tek tespit edilerek her gün 3800 sıcak yemek hazırlattık. Hazırlatığımız sıcak yemekler ihtiyaç sahibi ailelere evlerine kadar her gün düzenli olarak teslim edildi.

Önemli ve manevi değeri de olan çalışmaları yerinde incelemelerde bulunarak Belediye Aşevi çalışanlarımıza ziyarette bulunan Başkanımız Mesut Üner ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; ‘’Göreve gelir gelmez çalışma arkadaşlarıma kendi aşevimizde yemek üretimi sağlayarak servis ettiğimiz mutfağımızda hazırladığımız 3800 adet sıcak yemeği Ramazan Ayı boyunca her gün ihtiyaç sahibi ailelerimizle paylaşıyoruz. Aşevimizde gecesini gündüzüne katıp aşımızı paylaşmak için emek sarf eden çalışma arkadaşlarımı ziyaret ederek kolaylıklar diledim. Çatalca’mızda aşımızı paylaşmanın verdiği manevi huzur anlatılmaz yaşanır.’’dedi