Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA KİTAP SEFERBERLİĞİ

Görüntülenme : 523

Çatalca’mızda her fırsatta projelerinin merkezine yarınların teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırdığını ifade eden Başkanımız Mesut Üner, yine çocuklarımız ve gençlerimize yönelik önemli bir çalışmaya daha imza attı. İmzalanan protokol ile Çatalca’mızda okul kütüphanelerimize 12 Bin yeni kitap kazandırılıp, okul kütüphanelerimizdeki toplam kitap sayımız 70 Bin seviyelerine ulaştırdı.

Çatalca’mızdaki okullarımıza kazandırılan 12 Bin yeni kitap için imza töreni gerçekleştirildi. Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş, Başkanımız Mesut Üner, Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Tarık Çalışkan’ın imzaladığı protokol törenine, ilçemizdeki okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve okul aile birliği başkanlarımız katılım sağladı.

Çatalca’mızdaki önemli kitap seferberliği imza protokol töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımzı Mesut Üner; ‘’Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin okuma kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla, Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız ile yaptığımız iş birliği protokolümüzle, okul kütüphanelerimize 12 Bin kitap daha kazandırdık. Her alanda olduğu gibi söz konusu eğitim olunca da öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm Çatalca’mıza hayırlı olsun.’’ dedi

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız