Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA KURBAN BAYRAMI HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

Görüntülenme : 935

Çatalca’mız, İstanbul’da her yıl olduğu gibi bu yılda kurban satış ve kesim merkezi düşünüldüğünde akla gelen ilk adres oldu.

İlçemizde bu yıl kurban satış ve kesim merkezi sayısı 182’ye yükseldi. Çatalca halkımızla birlikte İstanbul halkının da İslami koşullarda hijyen ve sağlık kuralları çerçevesinde kurban kesimlerini tamamlamaları için Belediye Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla Belediye Başkan Yardımcımız Ömer Erçin, Belediye Sağlık İşleri Müdürümüz Yunus Çalışkan ve Belediye Sağlık İşleri Müdürlüğümüzde görevli Veteriner hekimlerimiz yerinde denetimlerini tamamladırlar.

Çatalca’mızda kurban satış ve kesim merkezlerinde denetimler, Kurban Bayramı boyunca Belediye yetkililerimiz tarafından gerçekleştirilmeye aralıksız devam edecek.

Çatalca’mız, gerek İstanbul şehir merkezine en yakın ilçe olmasıyla gerekse tecrübeli ve tiziz Çatalca Belediyemiz ekipleri kontrolü altındaki İslami şartlara uygun, hijyen ve sağlıklı kurban satış ve kesim alanlarıyla bu Kurban Bayramı da sadece Çatalca halkımızın değil tüm İstanbul halkının en önemli tercihi olacak.

 

#BirlikteÇatalcayız