Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA MEGA PROJELERİN AÇILIŞLARI DEVAM EDİYOR

Görüntülenme : 1138

Makamından çok sahada halkımızın arasında ve Çatalca’mıza kazandırdığı mega projelerin şantiyelerinde bulunan Başkanımız Mesut Üner, göreve gelir gelmez ilçemize kazandırmaya başladığı projeleri açılışını yapmaya başlamasının tatlı heyecanını ve haklı gururunu yaşıyor.

En son iki hafta önce ilçe ve ülke sporuna kazandırdığı İlyas Demiroğlu Güreş Salonumuzun açılışını yağlı güreşler günü gerçekleştiren Başkanımız Mesut Üner, şimdide 12 Eylül 2021 Pazar günü muhteşem bir yaşam alanı olan Cem Kara Yaşam Vadimizin açılışını yapacak ve kıymetli sosyal yaşam alanını Çatalca halkımıza teslim edecek.

CEM KARA YAŞAM VADİMİZ ADETA GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Eskiden atıl durumda bulunan ve Eşekçi Deresi ismiyle bilinen bölgede ilçe sakinlerimiz için yepyeni bir yaşam alanı oluşturuldu ve işe ilk önce bölgenin ismini değiştirilerek başlanıldı. Geçmiş dönem Belediye Başkanımız Rahmetli Cem Kara Yaşam Vadisi adıyla vatandaşlarımıza hizmet edecek olan alanda; çocuklar için macera parkı, oyun alanları, çim amfi, şelale, spor aletleri, aydınlatma, ağaçlandırma, çiçeklendirme ve kent mobilyaları yer alacak.

AÇILIŞ SONRASI MUSTAFA CECELİ KONSERİYLE COŞKUMUZ TAVAN YAPACAK

Muhteşem sosyal yaşam alanı açılışımız sonrası, sevilen isim Mustafa Ceceli konseriyle Çatalca’mızdaki açılış coşkusunu tavan yapacak. 7’den 77’ye tüm Çatalca halkımız son haftalardaki ilçemizdeki birbirinden değerli etkinlikler ile açılışlarla keyifli ve neşeli dakikalar yaşamaya devam edecek.

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ, BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER AÇILIŞ PROGRAMININ TÜM DETAYLARIYLA BİZZAT İLGİLENDİ ve YERİNDE DENETİMLERDE BULUNDU

Cem Kara Yaşam Vadimiz açılış programı öncesi yerinde yaptığı denetimler sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’HEYECANLA ÖZLEDİĞİNİZ VE BEKLEDİĞİNİZ GÜN GELDİ. CEM KARA YAŞAM VADİMİZİN 12 EYLÜL 2021 PAZAR GÜNÜ AÇILIŞINI YAPIYORUZ. Çatalca’mıza kazandırdığımız yaşam vadimizin açılışı öncesi, son hazırlıkları yerinde denetleyerek ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Muhteşem açılış programımızın ardından, Mustafa Ceceli konseriyle açılış coşkumuz sizlerle birlikte tavan yapacak. Tüm Çatalca halkımızı bekliyoruz ve sizleri çok seviyoruz.’’ dedi.

#BirlikteÇatalcayız