Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA MUHTEŞEM BAYRAM COŞKUSU

Görüntülenme : 658

Çatalca’mız son üç yılda Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte, sadece ilçemize kazandırılan efsane hizmetlerle değil, özel gün ve haftalarda hazırlanan kalifiye etkinliklerle de bölgemizin gündeminden düşmüyor. Çatalca’mız, bu seferde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızda muhteşem bir etkinliklerle bölgemizde ses getirdi.

Sömestr haftası boyunca da çocukların eğlencesine ev sahipliği yapan Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz yine muhteşem bir etkinliğe imza attı. Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla günler öncesinden hazırlıklara başlayan Kültür İşlerinden Sorumlu Meclis Üyemiz Tuba Uzun ve ekibi yine muhteşem bir iş çıkardı. Etkinlikler kapsamında üç gün boyunca Çatalca’mızda çocuklarımız; şişme oyun grupları, yarışmalar, kukla show, animasyon show, çocuk discosu, yüz boyuma, maskotlar-palyaçolar, çömlek atölyesi, ebru atölyesi, takı tasrım atölyesi, ahşap boyama atölyesi, sünger oyuncak atölyesi, masal atölyesi, kukla atölyesi, sosis balon atölyesi, origami atölyesi, akıllı tavşan momo, enstrüman atölyesi, mutfak atölyesi, fen ve bilim atölyesi, bahçe atölyesi, masal atölyesi, DJ Aram ile karaoke yarışması, magnet atölyesi, hacıyatmaz balon atölyesi, kinetik kum atölyesi ve kare takımıyla muhteşem üç gün yaşadı. Etkinlikler boyunca çocuklarımızın yanı sıra velilerimizde çocuklarımızın mutluluklarına şahit olarak, keyifli anlar yaşadılar. Etkinlik alanında Başkanımız Mesut Üner’e alandaki çocuklarımızın ve ailelerimizin gösterdiği samimi ilgi ve alaka gözlerden kaçmadı. Başkanımız Mesut Üner, kendisine çocuklarımızın ve ailelerimizin gösterdiği alanda gösterdikleri samimi ilgi ve alaka karşısında oldukça duygusal anlar yaşadığı dikkat çekti.

Çatalca’mızda üç gün süren bayram etkinliklerimiz sonunda açıklama yapan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çocuk mutluysa aileler mutlu, çocuk mutluysa Çatalca’mız mutlu ve çocuklar mutluysa Türkiye’miz mutlu dedik ve çalışmalarımızın merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırdık. Yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı eğitim, sanat ve spor gibi daha birçok alanda asla yalnız bırakmadık ve Çatalca’mıza bu manada projeler kazandırdık. Geçen hafta sömestr tatili boyunca çocuklarımıza etkinlikler organize ettik. Şimdide Atamızın dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda üç gün boyunca çocuklarımız ve ailelerine neşeli anlar yaşadıkları etkinlik organize ettik. Bizler için, çocuklarımız ve gençlerimiz için ne yapsak az ve yarım kalır. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Daha nice etkinliklerde buluşmak üzere. Kalın sağlıcakla.’’ dedi.


#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız