Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA ÖĞRENCİ OLMAK GÜZEL

Görüntülenme : 793

Çatalca’mıza kazandırdığı vizyon projelerinin açılışlarıyla yoğun günler yaşayan Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde yarınlarımızın teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize verdiği değerle beraber, kültür, sanat, spor ve eğitim çalışmalarıyla sadece Çatalca’mızda değil, tüm bölge halkımızın gönüllerinde taht kuruyor.

 

 

Başkanımız Mesut Üner göreve gelir gelmez Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde ilçe gençlerimize kazandırdığı Sürekli Eğitim Merkezimizle, öğrencilerin sevgisini ve takdirini kazandı. Ortaokul sekizinci sınıf LGS ve Lise on ikinci sınıf YGS’ye hazırlanan Çatalca’mızdaki öğrencilerimiz, konusunun uzmanı öğretmenlerimiz ile zorlu sınav süreçlerine kolaylıkla hazırlanıyor. Çatalca Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezimizdeki öğrencilerimiz iki haftada bir deneme sınavlarına tabi tutuluyor. Geçtiğimiz cumartesi günüde Çatalca Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezimizde zorlu sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz, iki haftada bir olan periyodik deneme sınavlarımıza katılım sağladılar ve zorlu sınavlar öncesi seviye tespitinde bulunarak çalışmalarına yön verdiler.

 

Çatalca Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezimizdeki deneme sınavı süreciyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’ÇATALCA'MIZDA HER ALANDA OLDUĞU GİBİ EĞİTİM ALANINDA DA HİZMET DOKUNUŞLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ. ÇÜNKÜ YARINLARIMIZIN TEMİNATI ÖĞRENCİ ÇOCUKLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ. Bugün Çatalca Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezimizde iki haftada bir uyguladığımız "Deneme Sınavı" günüydü. Sürekli Eğitim Merkezimizde istihdam ettiğimiz konusunun uzmanı Öğretmenlerimiz ile ilçemizdeki öğrencilerimizi zorlu eğitim hayatlarında yalnız bırakmıyoruz. Yüreğimizdeki Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK sevgisi ve Çatalca sevdamızdan güç alarak çalışmalarımıza gece-gündüz demeden aralıksız devam edeceğiz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız