Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA RAMAZAN BEREKETİ

Görüntülenme : 660

Çatalca’mızda görevinin ilk üç yılına sığdırdığı efsane hizmetlerle, hem ilçemizde hem de bölgemizde gündemden düşmeyen Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde sosyal hizmetler çalışmalarıyla da ilçe halkımızın gönlünde taht kuruyor. Bu anlamda günler öncesinden Ramazan hazırlıklarına başlayan Başkanımız Mesut Üner ve ekibi, başarılı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Ramazan hazırlıkları çerçevesinde, günler öncesinden ilçemizdeki muhtarlıklarımızdan ihtiyaç sahibi ailelerin listesi tedarik edildi. Muhtarlıklarımızdan ihtiyaç sahibi ailelerinin listesi belirlendikten sonra, Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez kurulumunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyesi Aşevimizde hummalı bir çalışma başladı. Aşevimizde her gün dört çeşit toplamda dört bin sekiz yüz beş  sıcak yemek hazırladık ve İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda evlere teslim servis yapılmaya başlandı. Tüm bu çalışmaların dışında ihtiyaç sahibi ailelerimize ‘’Ramazan Kolisi’’ dağıtımı yapıldı. İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda gerçekleşen evlere kadar sıcak yemek servisi, tüm ilçe halkımızın tebriklerini kazandı.

Çatalca’mızda Ramazan ayında gerçekleşen önemli sosyal hizmet çalışması sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Gecelerin gündüzle dost olduğu mübarek Ramazan ayında Çatalca’mızda aşımızı paylaşıyoruz. Dağıtımını yaptığımız sıcak yemeklerimizi göreve gelir gelmez hizmete sunduğumuz Çatalca Belediyesi Aşevimizde hazırlıyoruz. Dünya şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı ve en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda mübarek Ramazan ayı boyunca evlere teslim 4805 sıcak yemek dağıtımı yapıyoruz. Her gün 4 çeşit yemek dağıttığımız Çatalca’mızda, ihtiyaç sahibi ailelerimizin listesini çözüm ortaklarımız muhtarlarımızdan tedarik ediyoruz. Sıcak yemek dağıtımımızın dışında ihtiyaç sahibi ailelerimize ‘’Ramazan Kolisi’’ dağıtıyoruz. Çatalca halkımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Ramazan ayımız mübarek olsun.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız