Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA SINAV GÜNÜ

Görüntülenme : 603

Çatalca’mızda görev süresi boyunca yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimizle kurduğu gönül köprüsüyle sadece Çatalca’mızda değil tüm bölge halkımızın dikkatini çeken Başkanımız Mesut Üner, son hamlesiyle yine sadece öğrencilerimizin değil velilerimizinde gönüllerinde taht kurup, büyük bir takdir ve alkışı aldı.

Her fırsatta projelerinin merkezinde yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin olduğunu ifade eden Başkanımız Mesut Üner, göreve gelir gelmez 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerimiz için Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde tecrübeli eğitimcilerle ücretsiz dershane hizmeti vermeye başladı. Bu hamlesiyle de yetinmeyen Başkanımız Mesut Üner, Kaymakamlık ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle birlikte ana sınıfları ile birinci sınıflar hariç tüm okullardaki tüm sınıflara mevcut durumun analiz edilip, değerlendirilmesi için ‘’Kazanım Değerlendirme Sınavı’’ (KDS) organize etti. Eğitim adına böylesine kıymetli organizasyon öncesi Başkanımız Mesut Üner ile birlikte Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tayfun Özyolcu öğrencileri ziyaret edip, kolaylıklar diledi.

Gerçekleştirilen okul ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’İlçemizde yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim hayatlarına büyük önem veriyoruz. Bu anlamda göreve gelir gelmez, Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde 8. ve 12. sınıf öğrencilerimize tecrübeli eğitmenlerimizle birlikte ücretsiz dershane hizmeti vermeye başladık. Bugünde Çatalca genelinde tüm okullarımızda anasınıfı ile birinci sınıflar hariç tüm sınıflarda ‘’Kazanım Değerlendirme Sınavı’’ (KDS) organize ettik ve sınav öncesi öğrencilerimizi ziyaret edip, kolaylıklar diledik. İlçemizde yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin her alanda başarısı için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Tüm Çatalca’mıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız