Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA SÖMESTR NEŞESİ VE EĞLENCESİ

Görüntülenme : 459

Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte Çatalca’mız sadece ilçemize kazandırılan dev hizmetlerle değil, özel gün ve haftalardaki etkinliklerimizle de tüm bölgemizde adından çokça söz ettirmeye devam ediyor. Bir hafta süren sömestr tatilinde de organize ettiğimiz etkinliklerimiz sadece çocuklarımızı değil, ailelerimizi de oldukça mutlu ettirdi.

Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla harekete geçen Kültür İşleri’nden sorumlu meclis üyemiz Tuba Uzun ve ekibi çocuklarımıza özel sömestr etkinliğimiz için günler öncesinden hazırlıklara başladı. Hazırlıklarımız çerçevesinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık ve çocuklarımız için yarışmalar, çocuk discosu, etkinlikler, oyunlar, tiyatro gösterileri, fotoğraf köşesi, kukla Show, çizgi film maskotları, palyaçolar, top havuzu, bubble Show ve top havuzu Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde organize ettik. Etkinliğimiz Pazartesi günüden Cuma gününe kadar, saat 12.00-16.00 arası devam etti ve çocuklarımız Çatalca’mızda muhteşem bir sömestr haftası yaşamış oldu. Etkinliğimiz boyunca birçok çocuklarımızın etkinliklerimize bizzat katılan Başkanımız Mesut Üner, çocuklarımızın ve ailelerimizin keyifle vakit geçirdiğine şahit olunca yaşadığı sevinç gözlerinden okunuyordu.

Beş gün süren Çatalca Belediyesi Sömestr Şenliğimiz sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezimizde Kültür İşleri Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ve saat 12.00-16.00 arası Pazartesi gününden Cuma gününe kadar devam eden sömestr şenliğimiz boyunca, yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın neşe içinde eğlendiğine şahit olmak, ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Projelerimizin merkezine konumlandırdığımız  çocuklarımızın yüzünden tebessümün hiç eksik olamaması için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Daha nice etkinliklerde görüşmek üzere.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız