Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA SPOR CAMİASI ÇOK ŞANSLI

Görüntülenme : 435

Mesleğinin mimar olmasının yanı sıra, Çatalca’mızda yıllarca futbol oynamasıyla da tanınan, bilinen ve sevilen Başkanımız Mesut Üner’den, ilçemizdeki spor kulüplerimize muhteşem bir destek geldi. İlçemizdeki spor kulüplerimize her zaman tam destek veren Başkanımız Mesut Üner, spor kulüplerimize bu sefer nakdi destekte bulunarak, ilçemizdeki tüm sporseverlerimizin alkışını ve takdirini kazandı.

Başkanımız Mesut Üner’in belediyedeki makam odasındaki toplantıya; Subaşı, Akalan, Gümüşpınar, İzzettin, Yalıköy, Karacaköy, Çanakça, Dağyenice ve Ormanlı Spor Kulüp Başkanlarımızla, Yöneticilerimiz ve AK Parti Çatalca İlçe Başkanımız Yusuf Aslan katılım sağladı. Samimi ortamda gerçekleşen toplantıda kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimiz, kendilerine her daim yaptığı desteklerden dolayı Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür etti. Toplantının sonunda Başkanımız Mesut Üner, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimize nakdi destek çeklerini bizzat teslim etti.

İlçemizdeki spor camiamızın temsilcileriyle gerçekleşen toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Spor camiasının içinden gelen ve yıllarca futbol oynamış bir kardeşiniz olarak, spor ve sporcu camiasının sorunlarını çok yakından takip etmeye çalıştım. Mümkün olduğu kadar yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak kalarak, en samimi dostlukları biriktirmesi için spor ve sporcularımızın her zaman yanında oldum, yanında olmaya da sonsuza kadar devam edeceğim. Bugünde spor kulüplerimize nakdi destekte bulunup, çeklerini kendilerine teslim ettik. Tüm kulüplerimize hayırlı ve bereketli olsun.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız