Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA SPOR VE SPORCULAR ÇOK ŞANSLI

Görüntülenme : 607

Mesleğinin mimar olmasının yanı sıra, Çatalca’mızda yıllarca futbol oynamasıyla da tanınan, bilinen ve sevilen Başkanımız Mesut Üner’den, ilçemizdeki spor kulüplerimize muhteşem bir destek geldi. İlçemizdeki spor kulüplerimize her zaman tam destek veren Başkanımız Mesut Üner, spor kulüplerimize bu sefer nakdi destekte bulunup, ilçemizdeki tüm sporseverlerimizin yine alkışını ve takdirini kazandı.

Başkanımız Mesut Üner’in belediyedeki makam odasındaki toplantıya; Çanakça, Karacaköy, Kestanelik, Nakkaş ve Gökçeali Spor Kulüp Başkanlarımızla, Çatalcaspor Başkanımız ve Meclis Üyemiz Hasan Gökçe ile Çatalca Belediyespor Kulüp Başkanımız ve Meclis Üyemiz Lokman Naroğlu katılım sağladı. Samimi ortamda gerçekleşen toplantıda kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimiz, kendilerine her daim yaptığı desteklerden dolayı Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür etti. Toplantının sonunda Başkanımız Mesut Üner, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimize nakdi destek çeklerini bizzat teslim etti.

İlçemizdeki spor camiamızın temsilcileriyle gerçekleşen toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çanakça, Karacaköy, Kestanelik, Nakkaş ve Gökçeali mahallelerimizin spor kulüplerine nakdi destekte bulunduk. Nakdi desteğimizin haricinde, kulüp başkanlarımızdan gelen talepler doğrultusunda,  başta servis ihtiyaçları olmak üzere diğer ihtiyaçlarının karşılanacağının müjdesini verdik. Çatalca’mızda spor ve sporcunun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm kulüplerimize başarılar dilerim. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız