Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA TARİHİ GÜN

Görüntülenme : 665

Görevinin ilk üç yılına Çatalca’mız tarihine geçen efsane hizmetleri sığdıran Başkanımız Mesut Üner, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Çatalca Belediyimizde karşılamanın gururunu ve sevincini yaşadı. Tarihi ziyarete Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’da katılım sağladı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çatalca’mıza ziyaretiyle birlikte, Çatalca’mızı cumhuriyet tarihinde ilk kez halk tarafından seçilmiş bir Cumhurbaşkanı ziyaret etmiş oldu.

TARİHİ ZİYARETİN HAZIRLIKLARI GÜNLER ÖNCESİNDEN

Bayramın üçüncü günü Başkanımız Mesut Üner ve AK Parti Çatalca İlçe Başkanımız Yusuf Aslan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti. Başkan Mesut Üner, ziyaret sırasında Çatalca’mızın bekleyen tüm sorunlarıyla ilgili hazırladığı detaylı raporu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sundu. Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başkanımız Mesut Üner’in hazırladığı raporları çözümü için anında ilgili bakanlıklarımıza gönderdi. İlgili raporda özellikle Çatalca’mızın bozuk mahalle yolları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekti ve Çatalca’mıza gerçekleştireceği tarihi ziyarete, Ulaştırma Alt Yapı ve Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nun katılmasının talimatını verdi.

TARİHİ ZİYARET ÇATALCA ULU CAMİİ’NDE BAŞLADI

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çatalca’mızdaki ilk durağı Cuma Namazını kılmak üzere ilçe merkezindeki Ulu Camii oldu. Cuma namazını kılmak üzere Ulu Camiye Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın geldiği gören ilçe halkımız, oldukça şaşırdı ve namaz çıkışı kendisine yoğun sevgi gösterdi.

TARİHİ ZİYARETİN İKİNCİ DURAĞI ÇATALCA BELEDİYEMİZ OLDU

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazını kıldıktan sonra, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu ile birlikte, Başkanımız Mesut Üner’i makamında ziyaret etti. Ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Makamdaki ziyaret sonrası Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, belediyemiz kapısında oldukça coşkulu kalabalık halkımızı görünce, ilçe halkımızı selamlayıp, halkımıza adeta miting havasında bir konuşma yaptı. Konuşma sırasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilçe halkımıza önemli bir müjde verdi. Başkanımız Mesut Üner’in sunduğu rapora istinaden, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, tüm ilçe halkımızın önünde Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’na İBB’nin sorumluluk alanları dahil tüm mahallelerin yollarının derhal yapılmasının talimatını verdi. Bu önemli müjde, halkımız tarafından çok büyük alkış aldı.

TARİHİ ZİYARETİN ÜÇÜNCÜ VE SON DURAĞI BAŞKANIMIZ MESUT ÜNER’İN EVİ OLDU

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çatalca Belediyemizde Başkanımız Mesut Üner’i ziyareti sonrası üçüncü ve son durağı Başkanımız Mesut Üner’in evi oldu. Evde Başkanımız Mesut Üner’in eşi, çocukları, annesi, babası ve kardeşleri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamanın sevincini yaşadı. Evdeki sohbet oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çatalca’ya gerçekleştirdiği tarihi ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’ÇATALCA’MIZDA TARİHİ GÜN. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I BELEDİYEMİZDE KARŞILAMANIN GURURUNU YAŞADIK. BELEDİYEMİZDEKİ PROGRAMIMIZIN ARDINDAN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I EVİMİZDE AİLECE KARŞILADIK. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A, GEREK BUGÜNKİ TARİHİ ZİYARETİ, GEREKSE İLÇEMİZE KAZANDIRDIĞI EFSANE HİZMETLERDEN DOLAYI ŞAHSIM, AİLEM VE TÜM ÇATALCA HALKIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDER, ÜLKEMİZE HİZMET YOLUNDA ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM.’’ dedi

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız