Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA YİNE TARİH YAZILIYOR

Görüntülenme : 555

Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte Çatalca’mız tarihi günler yaşamaya devam ediyor. Çalışmalarının merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandıran Başkanımız Mesut Üner göreve gelir gelmez Çatalca Belediyespor’umuzun kurulumunu gerçekleştirdi. İlçemizde gerçekleşen böylesine önemli spor hamlesi, sadece Çatalca’mızda değil tüm spor camiamızda ses getirdi.

Bugünlere gelindiğinde ise Çatalca Belediyesporumuz, 15 farklı branşta konusunun uzmanı 24 antrenörümüz ile 76 Bin 131 nüfuslu Çatalca’mızda 3500 sporcuya spor yapma imkanı sağlıyor. Yakın dönemde Çatalca Belediyespor’lu sporcularımızdan iki sporcumuzun Çatalca’mız ve Türkiye’mize iki Balkan Şampiyonluğu getirmesi yapılan çalışmaların ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ayrıca Milli Takımlara Çatalca’mızdan birçok branşta sporcular gönderiyoruz. Tüm başarılı spor hamlelerimiz ilçemizde ve bölgemizde konuşulurken, Başkanımız Mesut Üner’den Çatalca tarihimizde görülmeyen bir spor müjdesi hamlesi daha geldi. Çatalca Belediyespor bünyemizde Kadın Futbol Takımı kuruldu. Bu yıl üçüncü ligde sezona başlayacak takımımız, cumartesi günü oynanacak ilk resmi maç öncesi Başkanımız Mesut Üner’in moral yemeğinde keyifli ve neşeli anlar yaşadı.

Çatalca Belediyespor Kadın Futbol Takımımızın yemek organizasyonu sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve gelir gelmez kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Çatalca Belediyespor takımımızda an itibariyle 15 farklı branşta,  konusunun uzmanı 24 eğitmenimiz ile 3500 sporcumuz başarılı spor hayatlarına devam ediyor. Çatalca Belediyespor kulübümüzde yine tarih yazdık ve ilçe tarihimizde ilk kez Kadın Futbol Takımı #kurduk. Kuruduğumuz Çatalca Belediyespor Kadın Futbol Takımımız Cumartesi ilk resmi maçımıza çıkacak. İlk maçımız öncesi sporcularımızla moral yemeği organize ettik. Organizasyon sırasında, yarınlarda gelecek başarı sporcularımızın gözlerinden okunuyordu. Bu sene 3. Ligden başlayacağız ve iki yıl içinde 1. Lige çıkacağız. Kararlıyız. Çatalca’mızın adını tüm Türkiye ve Dünya duyacak hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız