Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDA YİNE YENİ AÇILIŞ HAZIRLIKLARI

Görüntülenme : 594

Dünya şehri İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda, bütüncül çalışma sisteminden asla taviz vermeyen Başkanımız Mesut Üner, doğa harikası Çatalca’mızı sosyal tesisler ilçesi yapmaya oldukça kararlı çalışmalarına durmaksızın devam ediyor. Geçen yıl ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ ve ‘’Çanakça Sosyal Tesisleri’’ gibi önemli sosyal tesislerimizi açılışlarını yapıp ilçe halkımıza teslim eden Başkanımız Mesut Üner, şimdide ‘’Muratbey Sosyal Tesisleri’’ açılışını yapıp ilçe halkımıza teslim etmek için gün sayıyor.

Görevinin daha sadece ilk üç yılında, cumhuriyet tarihimizin en önemli hizmetlerini Çatalca’mıza kazandıran Başkanımız Mesut Üner, hiç kuşkusuz bu önemli başarısında en önemli etki, makamdan değil sahadan çalışma yöntemi oldu. Bu anlamda Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki ziyaret durağı artık açılışında geri sayımın başladığı ‘’Muratbey Sosyal Tesisleri’’ oldu. Başkanımız Mesut Üner’in şantiye ziyareti sırasında, yine mesleğinin mimar olmasının verdiği avantajla proje şantiyemizin tüm detaylarıyla ilgilenmesi ve şantiye alanında çalışma arkadaşlarımıza titizlikle detaylı talimatlar vermesi dikkatlerden kaçmadı.

‘’Muratbey Sosyal Tesisleri’’ şantiye ziyareti denetimleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Geçtiğimiz yıl ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ ve ‘’Çanakça Sosyal Tesisleri’’ açılışlarımızı gerçekleştirerek, siz değerli halkımızın hizmetine sunmuştuk. Şimdide ‘’Muratbey Sosyal Tesisleri’’ projemizin yapımını büyük oranda tamamladık. Muratbey Sosyal Tesislerimde devam eden çalışmalarımızı yerinde denetleyip ilçemiz için alın teri döken çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. ‘’Muratbey Mahallesi Sosyal Tesisleri’’ projemiz tamamlandığında kır düğün alanlarıyla, çocuk parklarıyla, kapalı düğün salonlarıyla, oturma alanlarıyla ve otoparkıyla sadece Çatalca’mızın değil, Dünya Şehri İstanbul’un çekim merkezi olacak. Hayırlı olsun. ‘’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız