Çatalca Belediyesi

ÇATALCA’MIZDAN TİYATROBÜS GEÇTİ

Görüntülenme : 496

Görevinin ilk üç yılında Çatalca’mıza kandırdığı projelerin merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimizi konumlandırdığını her fırsatta ifade eden Başkanımız Mesut Üner, yine çocuklarımızın gönlünde taht kuran muhteşem bir etkinlikle tüm halkımızın takdirini ve alkışını kazandı.

Çocuklarımıza yönelik kültürel etkinlik projemizin adı ‘’TİYATROBÜS’’ oldu. Projenin hazırlıkları, günler öncesinden Başkanımız Mesut Üner tarafından verilen talimatla başladı. Başkanımız Mesut Üner’in büyük bir titizlikle bizzat takip ettiği projenin organizasyonunu Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz takip etti. Organizasyonun zamanlaması okulların açıldığı ilk haftalara gelmesi, çocukların tatil dönüşü okula olan konsantrasyonu açısından oldukça faydalı olduğu yorumları, tüm öğretmenlerimiz ve velilerimiz tarafından yapıldı. Özel donanımlı ve sahnesi bulunan aracımızda konusunun uzmanı tiyatro sanatçılarımız tarafından muhteşem oyunlar sergilendi. Tiyatrobüs aracımız Çatalca’mızın dört bir yanındaki okullarımızı iki hafta boyunca ziyaret edip, öğrencilerimize oldukça keyifli, bir o kadarda neşeli anlar yaşattı.

İki hafta süren, çocuklarımız, velilerimiz ile öğretmenlerimiz tarafından büyük bir beğeni ve takdir kazanan ‘’TİYATROBÜS’’ organizasyonumuz sonrasında açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Her fırsatta ifade ediyor ve tekrar hatırlatıyorum. Çatalca’mıza kazandırdığımız tüm projelerimizin merkezinde, her daim yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırmaya devam edeceğiz. Okullarımızın açıldığı ilk günlerde organizasyonumuzla birlikte çocuklarımızın gülüşlerine şahit olmak çok güzeldi. Zira çocuk gülüşüne şahit olmak adeta dünyaya bedeldir. Bu vesileyle bu kıymetli kültür etkinliğimizin organizasyonumuzun takibini yapan Kültür İşlerinden Sorumlu Meclis Üyemiz Tuba Uzun ile ekibine emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederim. Daha nice neşeli ve keyifli organizasyonlarda çocuklarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz.’’ dedi

 

#BirlikteÇatalcayız