Çatalca Belediyesi

ÇATALCA SAHADAN YÖNETİLİYOR

Görüntülenme : 674

Başkanımız Mesut Üner, Çatalca Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerini görevinin ilk dört yılına sığdırması ve ilçemize hizmet yolunda çalışmalarını gerçekleştirirken makamdan çok sahadan çalışmalarına devam etmesiyle sadece ilçemizde değil tüm bölgemizde adından çokça söz ettirmeye devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner ve beraberindeki heyetin bu seferki durakları Elbasan, Çakıl ve Ovayenice mahallelerimiz oldu.

Elbasan mahallemizde ilçemize kazandırılan İstanbul Doğadan İlham Alan İnavasyon Merkezi ziyaret edilirken, Ovayenice mahallemizde ise mahallemize yakında dönemde kazandırılan muhteşem meydanımız ile çocuk parkımız ziyaret edildi. Günün finalinde ise Çakıl mahallemizde yeni kazandırılan meydan ziyaret edilirken mahallemize kazandırılan aydınlatma çalışmaları da denetlendi. Başkanımız Mesut Üner’in mahalle ziyaretleri sırasında mahalle halkımızın kendisine gösterdiği yakın ilgi ve alaka dikkatlerden kaçmadı.

Mahalle programlarımız sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mıza hizmet yoluna çıkarken ilçemizi halkımızla birlikte yöneteceğimizi her fırsatta ifade etmiştik. Bugünlere geldiğimizde gün içindeki programımızda olduğu gibi ilçemizde gün boyu süren çalışmalarımızı makamda değil, sahada sürdürdük. Ayrıca mahalle ziyaretlerimizde şahit olduğumuz kazandırdığımız hizmetler ve halkımızın bize gösterdiği samimi ilgi ve alaka, Çatalca’mıza hizmet yolunda bizlere güç veriyor.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız