Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZ AÇILIŞLARLA MUTLU ve MESUT

Görüntülenme : 456

Hiç kuşkusuz 2019 yılından bugüne Başkanımız Mesut Üner’in Belediye Başkanı seçilmesiyle birlikte Çatalcamız gerek ilçemiz tarihine geçen efsane hizmetlerin temel atma töreni ile açılış törenleri gerekse ilçe halkımıza unutulmaz neşeli ve eğlenceli organizasyonlar sağlayan kültür-sanat etkinlikleriyle adından çokça söz ettirmeye durmaksızın devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner bu kez ilçemiz tarımına emek veren ve üreticisini sevindiren Gökçeali mahallemizdeki "Çatalca Belediyesi Hayvansal Gıda Ürünleri Girişimcilik ve Teknoloji Merkezi" açılışını yeni atanan İstanbul Valimiz Davut Gül’ün ve ilçe halkımızın katılımıyla gerçekleştirdi.

Başkanımız Mesut Üner dönemi içinde Millet Bahçesi, Kaymakamlık Binası, Cem Kara Yaşam Vadisi, Spor Adası, Yeni Modern Stadyum, Muratbey Sosyal Tesisleri, Çanakça Sosyal Tesisleri, İlyas Demiroğlu Güreş Salonu gibi daha birçok önemli hizmetleri Çatalcamıza kazandırırken, Ticaret Merkezimizle 100. Yıl Cumhuriyet Parkımız projesinin açılışı için geri sayıma başladık. Tüm bu Çatalcamıza adeta altın çağını yaşatan hizmetler ilçemiz halkının beğenisini ve takdirini kazanırken bu kez ilçemiz tarımına katkıda bulunacak önemli bir açılış gerçekleştirdik. Açılışı gerçekleşen "Çatalca Belediyesi Hayvansal Gıda Ürünleri Girişimcilik ve Teknoloji Merkezi" süt ve süt ürünleri üreticileri için muhteşem bir fırsat oldu. İstanbul Valimiz Davut Gül’ün de katılım sağladığı açılış törenimizde süt ve süt ürünleri üzerine eğitimler alan ilçemiz halkına sertifikaları teslim edildi. İstanbul Valimiz Davut Gül il, ilçe ve ülke tarımına verdiği değerli katkılardan dolayı Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür etti.

"Çatalca Belediyesi Hayvansal Gıda Ürünleri Girişimcilik ve Teknoloji Merkezi" açılışı sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca ve Çatalca halkına olan sevgimizden güç olarak işimiz vaktimizden çok düşüncesiyle çalışmalarımıza görev süremiz boyunca durmaksızın devam ettik Her alanda büyüyen ve değişen Çatalca için ilçe tarihine geçen hizmetleri ilçemize kazandırmanın haklı gururunu yaşamak anlatılmaz yaşanır. Önümüzdeki günlerde ve aylarda sizlerle birçok açılışlarda bir araya geleceğiz. Bugünde "Çatalca Belediyesi Hayvansal Gıda Ürünleri Girişimcilik ve Teknoloji Merkezi" açılışını sizlerle birlikte gerçekleştiriyoruz. Böylesine kıymetli tesiste süt ve süt ürünleri üretimi eğitimi içinde ilçe halkımız adına önemli bir fırsat olacak. Dönemimiz içinde Çatalcamıza kazandırdığımız tüm sosyal tesislerimizde Çatalca Belediyesi Hayvansal Gıda Ürünleri Girişimcilik ve Teknoloji Merkezimizde ürettiğimiz süt ve süt ürünlerimizi halkımızın beğenisine sunacağız. Tüm Çatalca halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. ‘’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız