Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZ YAZA MUHTEŞEM BİR KONSERLE BAŞLADI

Görüntülenme : 595

 

Çatalcamız sadece ilçemize kazandırılan tarihi hizmetlerle değil, kültür ve sanat etkinliklerimizle de tüm bölgemizin dikkatlerini çekmeye durmaksızın devam ediyor. Yaz-kış bitmeyen kültür-sanat etkinliklerimiz, Çatalcamızı adeta İstanbul’un kültür-sanat merkezi haline getirmeye başladı. İlçemiz yaza, yakın dönemde ilçe halkımızın hizmetine sunduğumuz ‘’Millet Bahçesi’’ sosyal tesislerimizde organize ettiğimiz muhteşem bir konserimizle merhaba dedi.

 

Konserimiz, Başkanımız Mesut Üner döneminde Çatalca Belediyemiz bünyesinde kurulan ‘’Çatalca Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu’’ tarafından gerçekleşti. Cengizhan Sönmez şefliğinde gerçekleşen konserimiz, muhteşem bir hava ve ortamda ilçe halkımıza unutulmaz bir akşam yaşattı. Türk Sanat Müziğinin unutulmaz şarkıları, Başkanımız Mesut Üner’in yakın dönemde ilçe halkımıza kazandırdığı ‘’Millet Bahçesi’’ sosyal tesislerimizin mükemmel ortamında adeta yankılanıp, katılımcılara unutulmaz keyifli anlar yaşattı.

 

Konser etkinliğimiz sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Yakın dönemde ilçe halkımızın hizmetine sunduğumuz ‘’Millet Bahçesi’’ sosyal tesislerimizde, göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Çatalca Belediyesi Türk Sanat Müziği Korumuzun muhteşem konseriyle halkımızla birlikte yaza merhaba dedik. Kararlıyız, Çatalcamız örnek etkinliklerle İstanbul’un kültür-sanat etkinlik merkezi olacak. Şef Cengizhan Sönmez riyasetinde tüm koro ekibimize ve konserimize büyük bir keyifle katılım sağlayan ilçe halkımıza çok teşekkür ederim. Bu vesileyle de Cuma akşamı Cumhuriyet Meydanımızda organize edeceğimiz ‘’Mezuniyet Şöleni’’ etkinliğimize tüm halkımızı bekliyoruz.’’ dedi

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız