Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZDA BİNLERCE ÇOCUK TİYATROBÜS NEŞESİ YAŞADI

Görüntülenme : 408

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in “Daima önceliğimizdir.” dediği çocuklar için hayata geçirdiği ‘’Tiyatrobüs’’ ilçemizdeki tüm okullarımızı dolaşarak binlerce çocuğa eğlenceli saatler yaşattı.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, ilçe gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik hayata geçirdiği projelerle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Çocuklar için gezici tiyatro ve animasyon gösterilerinin yer aldığı Tiyatrobüs’ü hazırlatan Başkanımız Mesut Üner, ilçemizdeki çocukların kültürel etkinliklerle buluşturması yanı sıra eğlence dolu saatler geçirmesini de sağlıyor.

Çatalca Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğümüz ve bünyesinde eğitim vermeye devam eden Tiyatro Akademisi öğretmenlerimizin çocuklar için hazırladığı birbirinden eğlenceli tiyatro, kukla müzik ve dans gösterilerinin, bubble showların yer aldığı Tiyatrobüs bu yılda ilçemizde ki tüm okullarımızı dolaşarak çocuklarla buluştu.

 

9000 ÇOCUK TİYATROBÜSLE ÇOK EĞLENDİ

Tiyatrobüsü okullarında gören öğrenciler mutluluklarını dile getirirken Belediye Başkanımız Mesut Üner: “Çatalcamıza kazandırdığımız tüm projelerimizin merkezinde daima yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz yer alıyor. Çünkü çocuklar ve gençler bizlerin geleceğidir. Onların kültürel, sanatsal anlamda gelişimlerine katkı sunacak ve yine spor yapabilecekleri imkânlar sunmak adına çalışmalar yapmayı bu nedenle çok önemsiyoruz. Tiyatrobüs projemizi hayata geçirerek her yıl etkinlikleri ve eğlenceyi çocuklarımıza ulaştırıyoruz. Çocuklarımız bu anlamda çok şanslı çünkü Tiyatrobüsümüz onların bulunduğu mahalleye gidiyor. Bu yıl da Tiyatrobüsümüz İlçemizdeki ilk ve ortaokullarımızı, anaokullarımızı dolaştı. 11 günde 32 okulumuzda gösteri yaptı. 9000 çocuğumuzun güzel vakit geçirmelerine, gülüşlerine şahit olmak çok güzeldi. Daha nice neşeli ve keyifli organizasyonlarda çocuklarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız