Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZDA MUHTEŞEM MEZUNİYET ŞENLİĞİ

Görüntülenme : 507

Çatalcamızda her fırsatta projelerinin merkezinde yarınların teminatı gençlerimiz olduğunu ifade eden Başkanımız Mesut Üner, göreve geldikten sonra adeta geleneksel hale getirdiği ‘’Mezuniyet Şenliği’’ etkinliğini bu yılda gençlerin çok yoğun bir katılımıyla bu yılda gerçekleştirdi.

Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte Çatalca sadece ilçemiz Cumhuriyet tarihine geçen hizmetlerle değil, muhteşem sosyal ve kültürel etkinliklerle de hiç gündemden düşmüyor. ‘’Mezuniyet Şenliği’’ etkinliği hazırlıkları Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla aylar öncesi Meclis Üyemiz Tuba Uzun’un yönetimindeki Kültür İşleri Müdürlüğümüz tarafından başladı. Hazırlıklar çerçevesinde konser alanı olarak ilçe merkezimizdeki Cumhuriyet Meydanı seçildi. Cumhuriyet Meydanı Başkanımız Mesut Üner döneminde revizyondan geçerek muhteşem bir hal aldı. Cumhuriyet Meydanımız hemen çevresinde ilçemize kazandırılan Ticaret Merkezi, Kaymakamlık Hizmet Binası, Katlı Kapalı Otopark ve Millet Bahçesiyle adeta görsel hizmet şöleni sundu. Muhteşem etkinliğimizde gençlerimizin severek ve beğenerek dinlediği ‘’Mavi Gri’’ sahne aldı. Grubun dillere pelesenk olan şarkılarıyla gençlerimiz unutulmaz bir eğlence yaşayıp, senenin tüm yorgunluğunu attılar. Çatalca gençlerimiz her fırsatta her alanda kendilerinden desteğini gördükleri Başkanımız Mesut Üner’e böylesine önemli etkinlikten dolayı gençlerimizin teşekkür ettiği ve birlikte günün anısına fotoğraf çektikleri gözlerden kaçmadı.

‘’Mezuniyet Şenliği’’ sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve geldiğimiz günden bugüne çalışmalarımızın merkezine yarınlarımızın teminatı çok kıymetli gençlerimizi konumlandırdık. Gençlerimiz çok yoğun geçen eğitim ve öğretim sezonunun ardından onlara muhteşem bir ‘’Mezuniyet Şenliği’’ organize ettik. Bizim dönemimizde bu etkinliği artık geleneksel hale getirdik. Gençlerimizin etkinlik akşamında tüm yılın yorgunluğunu eğlenip atmasına şahit olmak, ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Sonsuza dek hayatın her anında gençlerimizin yanında olmaya durmaksızın devam edeceğiz. Mezuniyetlerinden dolayı tüm gençlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Hayırlı olsun.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız