Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZDA MUHTEŞEM YAZ AKŞAMLARI

Görüntülenme : 296

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalca halkımıza kazandırdığı en önemli mega projelerden biri olan ‘’Millet Bahçesi’’ doğal güzelliği ve muhteşem ortamının yanı sıra, ilçe halkımızın açık hava kültür etkinlikleri merkezi oldu. ‘’Millet Bahçesi’’ sosyal donatı alanımız içine kazandırılan amfitiyatro, ilçe halkımıza sıcak yaz akşamlarında unutulmaz ve muhteşem anlar yaşatmaya devam ediyor.

 

‘’Millet Bahçesi’’ amfitiyatro konser ve etkinlik alanımızdaki programlarımız, geçtiğimiz günlerde Çatalca Belediyesi kültür-sanat kursiyerlerimizin konser, halk oyunları ve tiyatro gösterileriyle başlamıştı. Sonrasında ise Mehmet Şerif Aydın organizasyonuyla yoğun bir halk katılımıyla ‘’Sıra Gecesi’’ programımız gerçekleşmişti. Etkinlik alanımızda bu kez ‘’Karadeniz Gecesi’’ programımızı organize ettik. Programımız kapsamında etkinlik alanımızda Karadeniz Bölgesinin sevilen grubu ‘’Koliva’’ ilçe halkımıza muhteşem eğlenceli bir akşam yaşattı. Katılım oldukça yine yoğundu.

 

Muhteşem ve unutulmaz bir etkinlik gecesi programımız sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Görev süremiz boyunca sadece ilçe tarihimize geçen dev hizmetlerle yetinmedik. İlçe halkımızın huzuru, mutluluğu ve eğlencesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Bu akşamda yakın dönemimiz içinde ilçe halkımızın hizmetine sunduğumuz milletin bahçesi millet bahçemizde unutulmaz Karadeniz gecesi programımızı Koliva grubu konserimizle yaşadık. Aynı etkinlik alanımızda geçtiğimiz günlerde sıra gecesi programı organize etmiştik. En kısa zamanda da ‘’Trakya Gecesi’’ programı organize edeceğiz. Farklılıklarımız en önemli zenginliğimiz fikri ve düşüncemizle Çatalcamız için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz. Daha nice etkinlik programlarımızda görüşmek umudu ve dileğiyle kalın sağlıcakla.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız