Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZDA UNUTULMAZ TÜRKÜ GECESİ

Görüntülenme : 398

Çatalcamız bu aralar Başkanımız Mesut Üner tarafından ilçemize kazandırılan ve Cumhuriyet tarihimize geçen önemli hizmetlerle adeta altın çağını yaşarken, ilçemizde gerçekleşen kültür-sanat etkinliklerimizle de sadece bölgemizin değil İstanbul’un çekim merkezi olmaya durmaksızın devam ediyor. Çatalca Belediyemiz Millet Bahçemizde bu kez unutulmaz bir türkü gecesi yaşandı. Değerli sanatçı Orhan Hakalmaz’ın sahne aldığı Türkü Gecemizde halkımızın yoğun katılımı ve coşkusu görülmeye değerdi.

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalcamızda yakın dönemde ilçe halkımızın hizmetine sunduğu ‘’Çatalca Belediyesi Millet Bahçesi’’ sadece muhteşem doğal güzelliği, parkları ve kafeteryalarıyla değil Millet Bahçesi içinde yapımı gerçekleşen açık hava sahnesiyle de kültür-sanat bahçesi oldu. Millet Bahçesi açık hava sahnemizde ‘’Yaz Etkinlikleri Akşamı’’ organizasyonlarımız kapsamında ilk Mehmet Şerif Aydın konseriyle ‘’Sıra Gecesi’’ programı muhteşem bir katılımla gerçekleşmişti. Sonrasında sırasıyla ‘’Karadeniz Gecesi’’ programında Koliva, ‘’Trakya Gecesi’’ programında ise Kobra Murat sahne almıştı. Çatalca Belediyemiz Millet Bahçesi’nde ‘’Yaz Etkinlikleri Akşamı’’ organizasyonlarımız kapsamında bu kez ‘’Türkü Gecesi’’ programında değerli sanatçı Orhan Hakalmaz sahne alarak, Çatalca halkımıza unutulmaz bir ‘’Türkü Gecesi’’ yaşattı.  Türkü Gecemizde Başkanımız Mesut Üner geldiği sırada, ilçe halkımızın kendisine gösterdiği yoğun ilgi ve Başkanımız Mesut Üner’le birlikte fotoğraflar çekmesi Başkanımız Mesut Üner’i oldukça duygulandırdığı gözlerden kaçmadı.

Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizde gerçekleşen unutulmaz ve muhteşem Türkü Gecemizde sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bu yıl halkımızın hizmetine sunduğumuz Çatalca Belediyesi Millet Bahçemizde bulunan açık hava sahnemizde yaz akşamları etkinliklerimize durmaksızın devam ediyoruz. Daha önce açık hava sahnemizde Sıra Gecesi, Karadeniz Gecesi ve Trakya Gecesi organizasyonları gerçekleştirmiştik. Bu gecede açık hava sahnemizde değerli sanatçımız Orhan Hakalmaz’ın sahne almasıyla Türkü Gecesi organize ettik. Türkü gecemizde Millet Bahçemizin eşsiz ortamında açık hava sahnemizde Çatalca halkımızın neşesi ve eğlencesine şahit olmak ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Biz gücümüzü Çatalca halkımızın huzuru ve mutluluğundan alıyoruz. Bizlere güç verdiği için tüm Çatalca halkımıza çok teşekkür ederiz. Daha nice keyifli organizasyonlarda görüşmek üzere kalın sağlıcakla.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız