Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZDA YİNE YENİ AÇILIŞ COŞKUSU

Görüntülenme : 554

‘’100. YIL CUMHURİYET PARKI’’ HAYIRLI OLSUN

Başkanımız Mesut Üner döneminde, Çatalca ilçemiz temel atma törenleri, açılış törenlerimiz, kültür-sanat etkinliklerimiz ve spor etkinliklerimiz ile hiç kuşkusuz bölgemizin adından en çok başarıyla söz ettiren ilçesi oldu. Çatalcamızda ilçe protokolümüz ve halkımızın yoğun katılımıyla yine yeniden merkezinde yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın ve doğamızın olduğu oldukça anlamlı bir zamanda kıymetli bir açılış daha gerçekleştirdik. Çatalca ilçemiz Kaleiçi mahallemizde gerçekleşen açılışımızın adı ‘’100. Yıl Cumhuriyet Parkı’’ oldu.

AÇILIŞIMIZA ÇATALCA HALKIMIZ OLDUKÇA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Başkanımız Mesut Üner’in döneminde adeta proje açılışları ilçesi haline Çatalcamızda ‘’100. Yıl Cumhuriyet Parkı’’  projesi açılışına başta çocuklar olmak üzere ilçe halkımız oldukça yoğun ilgi gösterdi. Açılışımız sırasında yarınlarımızın teminatı çocukların neşesi ve eğlencesi görülmeye değerdi.

‘’100. YIL CUMHURİYET PARKI’’ PROJEMİZ TÜM DETAYLARIYLA ÇOK BEĞENİLDİ

Temelini geçen yıl attığımız ‘’100. YIL CUMHURİYET PARKI’’ , Çatalca Kaleiçi mahallemiz Vezirhane mevkiinde tam 33 bin metre kare alana inşa ettik. Muhteşem doğa harikası parkımızda; 750 metre yürüyüş ve bisiklet parkuru, Erguvan Kafe, Çim amfi, Seyir Terası, Büfe, Çok Amaçlı Spor Sahası, Kay Kay Pisti, Saklı Bahçe, 200 Araçlık Otopark, 0 – 6 Yaş Arası Oyun Alanı, 6 – 12 Yaş Arası Oyun ve Macera Parkuru, Fitness Alanı, Masal Ağacı, Doğal Gölet ve Hayal Kahramanları Sokağı açılışa katılan Çatalca halkımızı ‘’100. YIL CUMHURİYET PARKI’’ projemize hayran bıraktı. Özellikle ‘’Hayal Kahramanları Sokağı’’ bölümümüz çocuklarımız tarafından büyük ilgi gördü. Hemen böylesine doğa harikası parkımızın yanında 29 Ekim’de açılışı yapılacak Atamızın Selanik’te doğduğu evin aynısı olacak müzeyi gören ilçe halkımızda Cumhuriyet coşkusunu tavan yaptı.

AÇILIŞIMIZDA ADETA FESTİVAL COŞKUSU YAŞANDI

Açılışımıza gelen çocuklarımız parkımızın keyfini yaşarken, Başkanımız Mesut Üner’in çocuklarımız için hazırlattığı adeta festival etkinliği gibi sürpriz etkinlikle oldukça büyük bir sevinç ve mutluluk yaşadık. Festival tadındaki ‘’100. YIL CUMHURİYET PARKI’’ açılış etkinliğimizde yarınlarımızın teminatı çocuklarımız; İlüzyonist Erkan Obüs, yüz boyama, çocuk animasyon, sosis balon, yarışmalar, masal dinletisi, mini disco, buble show, çocuk etkinlik alanı ve kay kay show ile muhteşem bir gün yaşadılar. Çocukların eğlencesine şahit olan ailelerin mutluluğu görülmeye değerdi.

AÇILIŞA ESENELER BELEDİYE BAŞKANIMIZ MEHMET TEVFİK GÖKSU’DA KATILDI

Açılışa aynı zamanda İBB AK Parti Grup Başkan Vekilimiz olan Esenler Belediye Başkanımız Mehmet Tevfik Göksu’da katılım sağladı. Açılışa katılım sağlayan Esenler Belediye Başkanımız ve İBB AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Mehmet Tevfik Göksu, Başkanımız Mesut Üner’i örnek çalışmalarından dolayı tebrik edip, başarılarının devamını diledi ve Çatalca halkımızın 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Başkanımız Mesut Üner’e gereken vefayı göstereceğini ifade etti.

‘’100. YIL CUMHURİYET PARKI’’ açılışımız sonrasında açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve geldiğimizde yatırımlarımızın merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı konumlandıracağımızı her defasında ifade etmiştim. Bu düşünceyle Cem Kara Yaşam Vadisi ve Millet Bahçesi gibi bir çok projeyi Çatalcamıza kazandırırken bugünde ‘’100. Yıl Cumhuriyet Parkı’’ projemizi yarınlarımızın teminatı çocuklarımıza kazandırmamızın haklı gururunu yaşıyoruz. Açılışımız sırasında yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın ve ailelerinin keyifle eğlendiğine şahit olmak, ilçemize hizmet yolunda bizlere yine güç verdi. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Çatalcamıza hizmet yolunda daha nice açılış ve temel atma törenlerinde halkımızla birlikte olamaya devam edeceğiz. ‘’100. Yıl Cumhuriyet Parkı’’ Çatalcamıza hayırlı ve uğurlu olsun.’’ dedi.

 

#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler

#BirlikteÇatalcayız