Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZDA YİNE YENİ BİR AÇILIŞ DAHA

Görüntülenme : 506

Çatalcamıza kazandırdığı ilçemiz tarihine geçen projelerinde projelerinin merkezine her zaman yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırdığını ifade eden Başkanımız Mesut Üner, yine çocuklarımıza ve gençlerimize doğa sevgisini kazandıran proje açılışıyla ilçe halkımızın gönüllerinde taht kurdu.

 

 

Çatalca ilçemiz Elbasan Mahallemizde açılışı gerçekleşen okulun açılış törenine ilçe halkımızın ve protokolümüzün yanı sıra, geçmiş dönemlerde Çatalca Kaymakamlığı görevini icra eden şimdiki İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy, AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Tülay Kaynarca ve geçmiş dönem AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Hüseyin Bürge’de katılım sağladı. Çocuklarımız ve gençlerimiz için mali destek programları kapsamında yapılan proje başvuruları değerlendirilmesiyle 110 başarılı başvurudan destekleme kazanan projemiz olan Elbasan Mahallesi Köy Yaşam Merkezi Doğadan İlham Alan (İnavasyon) Merkezimizin Çatalcamıza kazandırılması ilçe halkımızda büyük bir sevinç yaşattı. Açılış sırasında yarınlarımızın teminatı çocuklarımızla gençlerimizin merkezinde doğa sevgisi olan projemizle büyük bir keyifle ilgilenmesi açılışa katılan katılımcılarımızda büyük bir memnuniyetiyle karşılık buldu.

 

 

Çatalcamız için oldukça önemli olan projemizin açılışı sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Doğamızı ve Çatalcamızı çok ama çok seviyoruz. Ayrıca ilçemizdeki yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi de çok seviyoruz. Okulumuzda eğitim alan çocuklarımızın ve gençlerimizin yarınlarda Çatalcamızın doğasına gönülden sahip çıkacağına şahit olmak bizleri yarınlar adına oldukça mutlu etti ve sevindirdi. Elbasan Mahallesi Köy Yaşam Merkezi Doğadan İlham Alan (İnavasyon) Merkezimiz tüm halkımıza hayırlara vesile olsun.’’ dedi.

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız