Çatalca Belediyesi

ÇATALCAMIZIN ÇOCUKLARI ÇOK ŞANSLI

Görüntülenme : 484

Çatalcamıza kazandırdığı mega projelerle adeta altın çağını yaşatan Başkanımız Mesut Üner, ilçemizde sosyal ve kültürel etkinliklerle büyük moral vermesinin yanı sıra tevazu sahibi duruşu ve projelerinin merkezine yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ile gençlerimizi konumlandırmasıyla sadece Çatalcamızda değil, tüm bölge halkımızın takdirini ve alkışını alıyor.

TÜM İLKOKUL BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE KIRTASİYE SETİ HAZIRLANDI

Başkanımız Mesut Üner’in hazırladığı programlarla oldukça renkli, hareketli ve bir o kadarda neşeli bir yaz geçiren bu yıl ilk defa okula başlayan Çatalcamızdaki çocuklarımız, bu kez Başkanımız Mesut Üner’in kendilerine hazırlattığı kırtasiye setiyle oldukça mutlu oldular. Çatalcamızdaki bu yıl okula başlayan öğrencilerimizin tamamına dağıtılan kırtasiye setinin içinde defterler, boyalar, kalemler ve oyun hamurları yer aldı. Başkanımız Mesut Üner’in görev süresi boyunca ilk kez okula başlayan öğrencilerimize bu yılki 1250 kırtasiye setiyle birlikte beş yıl boyunca toplamda 7000’e yakın kırtasiye seti dağıtmış olduk.

KIRTASİYE SETLERİNİN DAĞITIMI SIRASINDA ÇOCUKLARIN SEVİNCİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Başkanımız Mesut Üner, kırtasiye seti dağıtım programının ardından yaptığı açıklamalarda; ‘'EĞİTİM HAYATINA HOŞ GELDİNİZ SEVGİLİ ÇOCUKLAR. ZORLU EĞİTİM HAYATINIZDA ÇATALCAMIZDA ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİNİZ. Bu hafta Çatalcamızda eğitim ve öğretim hayatına ilk kez başlayan yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı, okul hayatlarının ilk haftasındaki tatlı heyecan ve sevinçlerine ortak olduk. İlçe sınırlarımız içinde ilk kez okula başlayan çocuklarımızı ziyaret ederek, günün anısına kırtasiye seti kendilerine teslim ettik.  Çocuklar sizleri çok sevdiğimizi biliyorsunuz. Tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize başarılar diliyoruz. Yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı olsun.’’ dedi.


#100YıllıkTarih100YıllıkHizmetler

#BirlikteÇatalcayız