Çatalca Belediyesi

ÇATALCASPOR’UMUZA MUHTEŞEM MOTİVASYON

Görüntülenme : 581

Çatalca’mıza çok kısa bir zamanda muhteşem projeler kazandırırken, çalışmalarının merkezine yarınların teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandırmasıyla da takdir gören Başkanımız Mesut Üner, spor ve sporculara destekleri aralıksız devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner, ilçenin ortak değeri Çatalcaspor’umuza motivasyon yemeği verdi.

Başkanımız Mesut Üner’in organize ettiği motivasyon yemeğine, Çatalcaspor Başkanımız Hasan Gökçe, teknik heyetimiz ve futbolcularımızla birlikte Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Aydın ve Çatalca Belediyespor Başkanımız Lokman Naroğlu’da katıldı. Motivasyon yemeği oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Tüm futbolcularımızın ve teknik heyetimizin tek tek söz aldığı yemekte neşeli anlarda yaşandı. Futbolcularımızın oldukça neşeli olduğu anda Başkanımız Mesut Üner’in gelen prim müjdeleri, futbolcularımız ve teknik heyetimizde moralleri tavan yaptı.

Başkanımız Mesut Üner’in Çatalcaspor’umuza verdiği motivasyon yemeğinin sonunda yaptığı açıklamada; ‘’Pazar günü misafir edeceğimiz Elazığspor maçımız öncesi, Kulüp Başkanımız Hasan Gökçe, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve futbolcularımızın katılımıyla Çatalcaspor'umuza yemek daveti verdik. Davetimiz sırasında teknik heyet ve futbolcularımızın gözlerinden okunan inanmışlığı bizleri çok sevindirdi. Sizlere sonuna kadar inanıyor, güveniyoruz ve her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Haydi aslanlar o sene bu sene. ‘’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız