Çatalca Belediyesi

CEVDET BARIN CADDEMİZ ÇATALCA’MIZA ÇOK YAKIŞTI

Görüntülenme : 601

Çatalca’mızda makamından çok, sahadaki çalışmalarına durmaksızın devam eden Başkanımız Mesut Üner halkımızın beklentilerini yerinde tespit edip, tespit ettiği vatandaş beklentilerini çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Başkanımız Mesut Üner, daha önce yerinde tespitlerini gerçekleştirdiği Cevdet Barın Caddemizin adeta A’dan Z’ye tüm çevresini değiştirdi.


Kaleiçi mahallemiz Cevdet Barın Caddemizde yapılan çalışmalar çerçevesinde; tretuvar, aydınlatma ve peyzaj uygulamaları gerçekleştirildi. Cevdet Barın Caddemizde yapılan çalışmalar sonrasında caddemizin gecesi ayrı, gündüzü ayrı bir güzellikle adeta göz kamaştırdı. Başkanımız Mesut Üner, gerçekleştirilen proje sonunda sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflar, halkımız tarafından büyük bir takdir ve ilgi gördü. Caddemizde yaşayan vatandaşlarımız ve esnaflarımızın yorumları ise ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi.

 

Cevdet Barın Caddemizde gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Dünya şehri İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı ve İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi Çatalca’mızda çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Bütüncül bir anlayışla ilçemizin dört bir köşesine hizmet dokunuşlarımıza plan ve programlarımızla durmaksızın devam edeceğiz. Bu anlamda bu seferki hizmet durağımız Kaleiçi mahallemizde bulunan Cevdet Barın caddemiz oldu. Caddemizde gerçekleştirdiğimiz yol, , tretuvar, aydınlatma ve peyzaj düzenleme çalışmalarımız çerçevesinde Cevdet Barın caddemiz artık ışıl ışıl oldu. Projenin gerçekleştirilmesi yolunda Çatalca’mız için alın teri döküp, emek harcayan tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Cevdet Barın caddemiz tüm Çatalca’mıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#ÇalışıncaOluyor


#BirlikteÇatalcayız