Çatalca Belediyesi

ÇOCUKLARIMIZ RENGÂRENK BOYALARLA RENGÂRENK HAYALLERİNİ ÇİZDİ

Görüntülenme : 367

21. Erguvan Festivalimizde çocuklar doyasıya eğlenmenin tadını çıkarıyor. Boyama Etkinliğinde gönüllerince eğlenen çocuklar hayallerini boyalarla özgürce ve diledikleri gibi resimlere yansıttılar.

“Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” diyen Başkanımız Mesut Üner, 21. Erguvan Festivalimizde çocuklarımız için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyerek onların anılarına muhteşem izler bırakıyor.

Çocuk tiyatroları, gösteriler, oyun alanları, spor aktiviteleri ve atölye çalışmaları gibi birçok etkinliğin yer aldığı 21. Erguvan Festivali´nde çocuklar, her gün birbirinden renkli ve eğlenceli aktivitelere katılarak neşeli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Çocuklar duvar boyama etkinliğinde kendileri için hazırlanan duvarları hayallerindeki gibi boyama fırsatı yakalayarak yaratıcılıklarını ortaya çıkardı. Başkanımız Mesut Üner’in de çocuklara eşlik ettiği etkinlikte neşeli anlar yaşandı.

Renk renk boyalarla sadece duvarlar değil kıyafetleri elleri yüzleri de boyalar içinde kalan çocukların doyasıya oyunlarla renklenen saatleri unutamayacakları bir gün olarak anılarında yer aldı.

#BirlikteÇatalcayız

#ErguvanFestivali