Çatalca Belediyesi

EN BABA FESTİVAL ÇATALCAMIZDA GERÇEKLEŞTİ

Görüntülenme : 491

Çatalcamız, Başkanımız Mesut Üner’in döneminde ilçemize kazandırılan devasa yatırımların yanı sıra, bitmek bilmeyen etkinlik programlarıyla da bölgemizde durmaksızın dikkat çekemeye devam ediyor. Çatalcamız bu kez babalar günü etkinlik programlarımızla, hem etkinlik programına oldukça yoğun katılım sağlayan ilçemiz halkından hem de bölgemiz halkından yine tam puan almayı başardı.

Başkanımız Mesut Üner döneminde ‘’En Baba Festival’’ adıyla üçüncüsü gerçekleşen muhteşem etkinlik programı hazırlıklarımız haftalar öncesinden başladı. Üçüncüsü gerçekleşen En Baba Festivalimiz yine Akalan mahallemizdeki mesire alanımızda gerçekleşti. Zira Başkanımız Mesut Üner, üç yıl önce ilki gerçekleşen ‘’En Baba Festival’’ programımızda da böylesine değerli etkinliğimizin her yıl Akalan mahallesinde gerçekleşeceğini katılımcılarımıza müjdelemişti. Bu müjdesini üçüncü kez yerine getiren Başkanımız Mesut Üner, etkinliğimizin eksiksiz tamamlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadı. ‘’En Baba Festival’’  etkinlik alanımıza halkımızın gidiş ve gelişi için araç servisi organizasyonu gerçekleştirdik. ‘’En Baba Festival’’ etkinlik alanımızda uçurtma şenliği, şişme oyun parkları, çocuk atölyeleri, animasyonlar, çömlek atölyesi, bubble show, Fikri Kukla Show, master şef junior, mini disco ve ödüllü yarışmalarımız etkinlik alanımızdaki katılımcılarımıza unutulmaz bir gün yaşatırken, tüm bunların dışında yiyecek-içecek ikramlarımız sonrası da gerçekleşen ‘’Grup Laçin’’ konserimiz alandaki coşkuyu doruklara taşıdı. Başkanımız Mesut Üner etkinlik alanına ulaştığında etkinlik alanındaki halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaştığı ve halkımızın kendisiyle yoğun bir şekilde cep telefonlarıyla öz çekim gerçekleştirdiği dikkatlerden kaçmazken, Başkanımız Mesut Üner’in de halkımızın kendisine gösterdiği oldukça samimi ilgi ve alakadan dolayı duygusal anlar yaşadığı gözlendi.

Adeta kusursuz tamamlanan ve üçüncüsü gerçekleşen ‘’En Baba Festival’’ etkinliği sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımzı Mesut Üner; ‘’Bizler Çatalcamıza sadece devasa hizmetler kazandırmak için değil, toplumun en küçük yapı taşı aileden başlayıp tüm halkımızın huzurlu, mutlu ve neşeli yaşamasını hedeflemiştik. Bugünlere geldiğimizde bu hedeflerimizin gerçekleştiğine şahit olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Babalar günü etkinlik programımızı da belki yıllarca devam edecek artık geleneksel hale getirdik. Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştiğimiz ve adını ‘’En Baba Festival’’ olarak belirlediğimiz etkinliğimiz bu yılda muhteşem bir katılımla gerçekleşti. Etkinlik alanında ailelerin huzurlu, mutlu ve neşeli olduğuna şahit olmak ilçemize hizmet yolunda bizlere yine güç verdi. Tüm halkımıza yoğun katılım için çok teşekkür ediyorum. Daha nice etkinliklerde buluşmak umudu ve duasıyla ‘’Babalar Günü’’ kutlu olsun.’’ dedi.

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız