Çatalca Belediyesi

ERGUVAN FESTİVALİMİZ COŞKUYLA DEVAM EDİYOR

Görüntülenme : 520

21. Çatalca Erguvan Festivalimiz tüm coşkusuyla devam ediyor. Etkinliklerle dolu dolu geçen festivalimizde muhteşem konserler muhteşem bir seyirci topluluğuyla gerçekleşiyor.

Festivalimizin dördüncü günü festival sahnemizin konukları bölgemizin ünlü sesi Mehmet Şerif Aydın ve usta sanatçı Serdar Ortaç oldu.

On binlerce kişi saatler öncesinden Mehmetçik Meydanınızı doldururken, gıdadan, kıyafete, hediyelik ürünlerden el emeği göz nuru eserlere onlarca çeşitte açılan stantlarımızda ziyaretçi akınına uğradı.

Çocuklar için en renkli aktivitelerinde yer aldığı festival alanımız adeta bayram yeri ihtişamıyla ilçe içinden ve ilçemiz dışından gelen konuklarımızı ağırladı.

Gün boyu şenlik havasında yaşanan festival coşkusu ünlü sanatçılarımızın muhteşem seslerinin alanı sarması ile doruğa yükseldi.

ÜNLÜ SANATÇILARDAN MÜZİK YOLCULUĞU

Ünlü sanatçıların müzik yolculuğu izleyicilerin hep birlikte eşlik ederek katılımıyla unutulmaz saatler yaşattı.

Sanatçılarımıza festivalimize renk kattıklarını ifade ederek teşekkür eden Başkanımız Mesut Üner sözlerinde, festival alanını dolduran on binlerce kişiye seslenerek, “Biz Çatalca’mızdan tüm dünyaya sevgi, dostluk, kardeşlik mesajlarımızı gönderiyoruz. Biz Çatalca’mızdan tüm dünyaya birliğimizle beraberliğimizle örnek oluyoruz. Biz festivalimizde mutluluğumuzu paylaşıyoruz ve her zaman yolumuzu aydınlatan Ulusumuzun Kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” diyerek hep birlikte haykırıyoruz. Bizlerin festival coşkusunu muhteşem ses, yorum ve şarkıları ile doruğa çıkaran değerli sanatçılarımız Mehmet Şerif Aydın ve Serdar Ortaç’a ve festivalimiz mutluluğunu paylaştığımız sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

 

#ErguvanFestivali

#BirlikteÇatalcayız