Çatalca Belediyesi

GENÇLERİ DÜŞÜNEN BAŞKAN MESUT BAŞKAN

Görüntülenme : 561

Göreve geldiği günden bugüne Çatalcamıza kazandırdığı efsane hizmetlerin merkezine yarınların teminatı çocuklarımız ve gençlerimizi konumlandıran Başkanımız Mesut Üner, yaptığı çalışmaların sonucunda ilçemizdeki gençlerimizin eğitim, spor ve sosyalleşme gibi tüm fırsatları sağlamanın haklı gururunu yaşarken, aynı zamanda ilçemizdeki çocuklarımızın ve gençlerimizin alkışını almanın da sevincini yaşıyor.

Bu anlamda Başkanımız Mesut Üner geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarında paylaştığı tanıtım videosu tüm ilçemizde ve bölgemizde büyük ses getirdi. Tanıtım videosunda Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelmesiyle birlikte ilçemizde bir gencin bir gününün nasıl geçtiği gösteriliyor. Videomuzda sabah saatlerinde uykudan kalkan gencimizin ilk durağı Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği ‘’Sürekli Eğitim Merkezi’’ oldu. Çatalcamızda gençlerin Sürekli Eğitim Merkezimizde ücretsiz dershanecilik hizmeti aldığı derslerden sonra, videomuzdaki gencin ikinci durağı yine Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez kuruluşunu gerçekleştirdiği Çatalca Belediyespor’daki idmanı oldu. Gencimiz buradaki idmanından sonra Başkanımız Mesut Üner’in Çatalcamız gençliğine armağanı Spor Adası’ndaki kapalı havuzda günün yorgunluğunu attı. Genç sporcumuzun videomuzdaki son durağı ise yine Başkanımız Mesut Üner’in yapımını gerçekleştirdiği ‘’Cem Kara Yaşam Vadisi’’ oldu. Tanıtım videomuzdaki gencin, videonun sonunda ifade ettiği ‘’Gençleri Düşünen Başkan Mesut Başkan’’ sözüyle kapatması dikkatlerden kaçmadı. Başkanımız Mesut Üner’in Çatalcamıza kazandırdığı mega projelerle birlikte ilçedeki gençlerimizin adeta hayatının değiştiğini gösteren videomuz, Çatalcamızda taraflı – tarafsız herkesin büyük beğenisini ve takdirini kazandı.

Büyük beğeni ve takdir alan tanıtım videomuzun izlenmesinin ardından açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Her zaman ifade ettik tekrar hatırlatıyorum. Yaptığımız çalışmaların merkezinde sürekli yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz oldu. Yarınlarda da çalışmalarımız bu yönde ilerleyecek. Bugünlere geldiğimizde ise çalışmalarımızda ne kadar doğru bir yönde olduğumuzun haklı gururunu yaşıyoruz. İşte videoda izlediğimiz gibi ilçedeki gençlerimiz eğitim, spor ve sosyalleşme hasılı her alanda keyifli vakit geçirip, kötü alışkanlıklardan uzak duruyor artık. Dünyada bu videodaki sisteme Ajax modeli diyorlar. Bizler bölgemizde adeta resmen Çatalca modelini hayata geçirmiş olduk. Tüm halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Kararlıyız, Çatalca’mızda yarınlarımızın teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz hayatın her aşamasında asla yalnız yürümeyecek.’’ dedi.


#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız