Çatalca Belediyesi

GÜREŞ MİLLİ TAKIMI ÇATALCA KAMPINI TAMAMLADI

Görüntülenme : 672

Çalışmalarının ve projelerinin merkezine her daim yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi konumlandıran Başkanımız Mesut Üner, göreve gelir gelmez ilçemiz ve ülkemiz sporuna ‘’İLYAS DEMİROĞLU GÜREŞ SALONUNU’’ kazandırmıştı.

Güreş salonumuzdan yetişen gençlerden beş sporcunun Milli Takımlara seçildiği haberi ilçemizde büyük bir sevinç yaşatırken, Çatalca’mıza bir müjdeli haberde Türkiye Güreş Federasyonu’ndan geldi.

10-27 Mayıs tarihleri arasında, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yapılacak U15 Avrupa Güreş Şampiyonası öncesi Güreş Milli Takımı Çatalca’mızda kamp yaptı.

Kamp boyunca misafir ettiği Milli Takım sporcularını hiç yalnız bırakmayarak, gerek kamp yapan Milli Takım kafilesinin gerekse ilçedeki spor severlerin gönlünde taht kuran Başkanımız Mesut Üner, kampın tamamlanmasının ardından Milli Takım heyetini uğurlamayı da ihmal etmedi.

Milli sporcuları Bulgaristan’a uğurladıktan sonra açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Göreve gelir gelmez ilçe ve ülke sporuna kazandırdığımız İlyas Demiroğlu Güreş Salonu’muzda 10–27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen U15 Güreş Milli Takımı kamp dönemi tamamlandı. Milli Takım kafilesinde Çatalca Belediyespor’lu sporcumuzunda olmasıyla ayrıca gurur duyduk. Öncelikle Türkiye Güreş Federasyonu’na kamp yeri olarak Çatalca’mızı seçtikleri için çok teşekkür ederim. Güreş takımızı en kısa vakitte tekrar Çatalca’mızda ağırlamaktan gurur duyarız. Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası’na uğurladığımız Milli Takımımız, inanıyor ve güveniyorum ki Çatalca’mızdan aldığı güç ve enerjiyle ülkemize madalyalarla dönecek. Yolunuz açık olsun gençler. Başarıya giden yolda asla yalnız yürümeyeceksiniz. Bana bu hizmetleri sunma fırsatını sağlayan tüm Çatalca halkıma minnettarım.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız