Çatalca Belediyesi
 GÜREŞ MİLLİ TAKIMININ AVRUPA BAŞARISI

GÜREŞ MİLLİ TAKIMININ AVRUPA BAŞARISI

Görüntülenme : 622

Türkiye U15 Güreş Milli Takımı, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık kampını, Başkanımız Mesut Üner’in göreve gelir gelmez Çatalca ve Türkiye sporuna kazandırdığı İlyas Demiroğlu Güreş Salonu’muzda gerçekleştirmişti.

 

Kamp boyunca Milli Takımı hiç yalnız bırakmayan, her türlü sorunlarının çözümünde kafilenin yanında var olan, Milli Takıma gösterdiği bu ilgi ve alakayla gerek sporcuların gerekse spor severlerin büyük alkışını alan Başkanımız Mesut Üner, Avrupa’dan gelen başarı haberleriyle büyük bir sevinç yaşadı.

 

Milli başarılarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Hazırlık kampını, ilçe ve ülke sporuna kazandırdığımız Çatalca İlyas Demiroğlu Güreş Salonunda gerçekleştiren Türkiye Güreş U15 Milli Takımı'ndan Müjdeli Haberler aldım. 28-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’da gerçekleşen U15 grekoromen Avrupa Şampiyonası’nda derece yapan Sporcularımızdan Halil Çınar, Salih Yusuf Yazıcı ve Alihan Bereket Avrupa üçüncüsü oldular. Genç sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Gençler başarıya giden yolda asla yalnız yürümeyeceksiniz.’’ dedi.


#BirlikteÇatalcayız