Çatalca Belediyesi

GÜREŞİN KALBİ ÇATALCA’MIZDA ATACAK

Görüntülenme : 1292

Çatalca’mıza kazandırdığı projeler, sosyal belediyecilik anlayışı ile bölgemizde adından çok söz ettiren Başkanımız Mesut Üner, spor ve sporcuya verdiği önemle de gönüllerde taht kuruyor. Sporda bir büyük organizasyon için daha kollarını sıvayan Başkanımız Mesut Üner, 29 Ağustos 2021 Pazar günü güreş sporunun kalbinin Çatalca’mızda atmasına vesile olacak.

 

PROGRAMIMIZ SPOR TESİSİ AÇILIŞIYLA BAŞLAYACAK

‘’Çatalca Belediyesi Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’’ muhteşem bir spor tesisinin açılışı ile başlayacak. Başkanımız Mesut Üner göreve gelir gelmez, ilçemiz ve ülkemiz sporuna kazandırdığı güreş salonumuzun resmi açılış ile güreş sporcularının hizmetine sunulacak. Vefasıyla da Çatalca’mızda çok sevilen Başkanımız Mesut Üner, bu kıymetli tesisimizin adına bölgede güreş sporuna büyük hizmetler vermiş rahmetli İlyas Demiroğlu’nun adını vermesi çok büyük takdir ve alkışla karşılık buldu.

 

ULU CAMİİ ÇAYIR ALANIMIZDA GÜREŞ SPORUNUN MARKA İSİMLERİ YERİNİ ALACAK

Ulu Camii çayır alanımızda, Çatalca Belediyespor’umuzun Güreş Antrenörü Milli Güreşçimiz Gökhan Akçen tarafından ilçemiz ve ülkemiz güreş sporuna kazandırılan marka isim Yıldıray Pala gibi isimlerin yanı sıra, Türkiye’nin tanıdığı efsane yağlı güreşçiler Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Recep Kara, Şaban Yılmaz ve Osman Aynur gibi marka isimlerde mücadele edecek. Bu isimler şimdiden Çatalca’mızda güreş sporunu sevenler arasında büyük bir heyecan yaşanmasına sebep olarak, şimdiden 29 Ağustos 2021 tarihi için geri sayım başlamasına vesile oldu.

 

Çatalca’mızda güreş sporu adına böylesine önemli bir gün öncesi yerinde denetimler yaparak, tüm detaylarla bizzat ilgilenen Başkanımız Mesut Üner, yaptığı denetimler sonrası açıklamalarda bulunarak; ’’KARARLIYIZ ÇATALCA’MIZ DÜNYA ŞEHRİ İSTANBUL’UN SPOR BAŞKENTİ OLACAK. 29 Ağustos 2021 Pazar günü önce ilçe ve ülke sporuna kazandırdığımız İlyas Demiroğlu Güreş Salonumuzun açılışını yapacağız, sonrasında ise Ulu Camii Çayır Alanımızda çok değerli güreşçilerin katılımıyla Çatalca Belediyesi Geleneksel  Yağlı Pehlivan Güreşlerini organize edeceğiz. İşte böylesine önemli gün öncesi etkinlik alanlarımızda yerinde denetimler yaparak, ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik. Tüm Çatalca halkımızı hem açılışımıza hem de yağlı güreşlerimize bekliyoruz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız