Çatalca Belediyesi

HALKIN İÇİNDE HALKLA DEVAM

Görüntülenme : 553

Çatalca’mızdaki görev süresinin ilk üç yılına, ilçemize cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerini sığdıran, belediyemizde birebir yaptığı görüşmelerle organize ettiği halk günü toplantılarıyla gönüllerde yine taht kuran Başkanımız Mesut Üner, bu kez mahallelerimizi yerinde ziyaret edip halk günü toplantıları düzenlemeye başlaması ilçemizde taraflı-tarafsız herkes tarafından büyük bir takdir aldı. Bu anlamda Başkanımız Mesut Üner’in ilk durağı Yalıköy olmuştu. Bu seferki durağımız ise Karacaköy oldu.

Başkanımız Mesut Üner tıpkı Yalıköy’de olduğu gibi Karacaköy’de organize ettiği halk toplantısına, Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Muhtarımız ve Birim Müdürlerimizle tam kadro katıldı. Karşısında Karacaköy’e tam kadro gelen Belediye kadrosunu gören halkımız, Başkanımız Mesut Üner ve heyetini büyük bir coşkuyla karşıladı. Karşılama sırasında gördüğü ilgi sonrası Başkanımız Mesut Üner’in oldukça duygulandığı dikkatlerden kaçmadı. Muhteşem karşılama sonrası Başkanımız Mesut Üner görevinin ilk üç yılında Çatalca’mıza altın çağını yaşatan projelerini sunmasıyla program başladı. Hem ilçemiz genelindeki mega projeler hem de Karacaköy’e yapılan çalışmalar halkımızdan büyük bir alkış aldı. Başkanımız Mesut Üner’in icraat sunumları sonrası, halk öneri, görüş ve şikayetlerini ziyaret heyetimize sundu. Ziyaretçi heyetinde bulunan ekibimiz sorunları not almakla kalmadı Başkanımız Mesut Üner’in talimatıyla anında çözümü için çalışmalara başladı. Karacaköy halkımız Başkanımız Mesut Üner ve heyetimizin ziyaretinden oldukça memnun kaldı.

Karacaköy ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bildiğiniz gibi daha önce halk günü toplantıları organize edip, belediyede sizlerle birebir görüşmeler gerçekleştirdik. Şimdide söz sırası yine sizde dedik, bu kez biz sizleri ziyaret etmeye Yalıköy ile başlamıştık. Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Muhtarımız ve Birim Müdürlerimizle sizlere ulaşmak için yine yola çıktık. Bu akşam ki durağımız bu sefer Karacaköy oldu. Halkımızın istek, öneri, görüş ve şikayetlerini tam kadro yerinde dinleyip çözüme kavuşturma çalışmalarımızı anında başlattık. Ziyaretimizde sizlerin samimi ilgi, alaka ve coşkulu karşılamanız, Çatalca’mıza hizmet yolunda bizlere güç verdi. İlçemizdeki tüm mahallelerimizi tek tek tam kadro ziyaret edeceğiz. ‘’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız