Çatalca Belediyesi

HEMŞEHRİLERİMİZİN YANI BAŞINDAYIZ...

Görüntülenme : 486

Gönül belediyeciliği esasıyla vatandaşlarımızın daima yanında olarak belediye başkanlığı görevini sürdüren Başkanımız Mesut Üner, mahallelerimizi ziyaret ederek sık sık vatandaşlarımızla bir araya geliyor.

Mahalle ziyaretlerinde tamamlanan veya yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkanımız Mesut Üner, genç, yaşlı tüm mahalle sakinlerimiz ile de görüşerek görüş alışverişinde bulunuyor, talep ve önerilerini dinliyor.

Mesai kavramı gözetmeksizin çalışan ve hafta sonları da vatandaşlarımızın düğün, nişan ve sünnet gibi özel anlarını ihmal etmeyerek mutluluklarının yakın şahidi olan mahalle ziyaretleri ile de mahallelerimizin ihtiyaçlarına yönelik tespitlerde bulunan Başkanımız Mesut Üner, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyerek gönüllere dokunuyor.

Binkılıç ve Ovayenice Mahallelerimize Ziyaret

Başkanımız Mesut Üner’in bu hafta sonu ziyaretleri Binkılıç ve Ovayenice Mahallelerimize oldu.

Binkılıç mahallemizi ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner, mahallemizin ulu çınarları büyüklerimizle ve mahalle sakinlerimizle uzun uzun sohbet edip görüş ve önerilerini dinledi.

Başkanımız Mesut Üner, Ovayenice Mahallemize yaptığı ziyarette de yapımına başladığımız Meydan ve Sosyal Tesis Projemizi yerinde inceledi. Mahalle sakinlerimizle ve esnaflarımızla bir araya gelen Başkanımız Mesut Üner, vatandaşlarımızın çalışmalardan memnuniyet duyduklarını belirtmeleri üzerine, “Çatalca sevdamızla durmadan, yorulmadan çalışırken enerjimizi siz kıymetli halkımızın ilgi ve alakasından alıyoruz. Gönül birliği yaptığımız siz Çatalca halkımıza bizler teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız ve iyi ki Birlikte Çatalca’yız” sözleriyle hemşerilerimizin daima yanında olacağını vurguladı.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız