Çatalca Belediyesi

HİSARBEYLİ HALKIMIZ MUTLU VE MESUT

Görüntülenme : 544

Çatalca’mız ve bölge halkımız bu aralar ilçemize kazandırılan önemli devasa hizmetlerle beraber, Başkanımız Mesut Üner’in tek tek mahallelerimizi tam kadromuzla ziyaret edip halkımızın sorunlarını yerinde dinleyip, anında çözüm üretmesini övgüyle gündeminden düşürmüyor.  Daha önce Çatalca Belediyemizde halk günleri de organize edip, halkla birebir görüşmeler sağlayan Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki durağı Hisarbeyli oldu.

Başkanımız Mesut Üner’in Hisarbeyli mahallemizdeki toplantımıza; Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Belediye Birim Müdürlerimiz ile birlikte Hisarbeyli Mahalle Muhtarımız Engin Demir’de katılım sağladı. Toplantıya Hisarbeyli halkımız yoğun katılım sağladı. Toplantının ilk bölümünde Başkanımız Mesut Üner, görevinin ilk üç yılında ilçeye kazandırdığı efsane hizmetlerin sunumunu büyük bir gururla gerçekleştirdi. Hisarbeyli’ye yapılan hizmetlerimiz sunum sırasında büyük takdir kazandı. Başkanımız Mesut Üner’in sunumundan sonra halkımızdan gelen öneri, görüş ve sorunlar dinlendi. Sorunlar dinlenmekle de kalmadı, Başkanımız Mesut Üner, halktan dinlediği sorunların çözümü için toplantıda olan müdürlerimize çözüm için anında talimat verdi. Toplantı sonunda gerçekleşen organizasyondan memnun kalan Hisarbeyli mahalle halkımız, Başkanımız Mesut Üner’e teşekkür ederken, günün anısına hatıra fotoğrafları çektirdi.

Hisarbeyli mahallemizde gerçekleşen halk toplantımız sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Bildiğiniz gibi daha önce halk günü toplantıları organize edip, belediyede sizlerle birebir görüşmeler gerçekleştirdik. Şimdide söz sırası yine sizde dedik ve bu kez biz sizleri ziyaret etmeye başladık. Bu kapsamda beşinci durağımız Hisarbeyli oldu. Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, Muhtarlar Derneği Başkanımız, Muhtarımız ve Birim Müdürlerimizle birlikte verimli bir mahalle istişare toplantısı oldu. Halkımızın istek, öneri, görüş ve şikayetlerini yine tam kadro yerinde dinleyip çözüme kavuşturma çalışmalarımızı anında başlattık. Ziyaretimizde sizlerin samimi ilgi, alaka ve coşkulu karşılamanız Çatalca’mıza hizmet yolunda bizlere güç verdi. Çatalca’mız genelinde mahalle toplantılarımıza durmaksızın devam edeceğiz.’’ dedi.

 

#ÇalışıncaOluyor

#BirlikteÇatalcayız