Çatalca Belediyesi

KALEİÇİ MAHALLEMİZDE GECE KARANLIĞINDA GÜNDÜZ KONFORU

Görüntülenme : 599

Tarihi ve mistik dokusuyla ilçe merkezimizin sevilen mahallelerinden Kaleiçi mahallemiz,  yaptığımız çalışmalarımız sonrasında ilçemizin çekim merkezi oldu. Eserlerimiz vaatlerimizi geçti diyerek çalışmalarımıza durmaksızın devam eden Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki icraat durağı Kaleiçi mahallemiz oldu. Başkanımız Mesut Üner, göreve gelir gelmez Kaleiçi mahallemiz için detaylı bir proje çalışması başlattı. Bu projemiz, Tarihi Kentler Birliği tarafından ödül alıp, tüm ilçe halkımızı gururlandırdı.

 

 

Sonrasında kollarını sıvayan Başkanımız Mesut Üner, ödül alan projemizi hayata geçirmek için çalışmalarına başladı. Kaleiçi mahallemizde ilk etapta tarihi ve mistik dokumuzdan taviz vermeden, yol, tretuvar ve çevre düzenlemesi çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Sonrasında ise gece karanlığında gündüz konforu yaşatacak aydınlatma çalışmalarımızı tamamladık. Bugünlere geldiğimizde ise ödül alan projemizin hayata geçtiğine ve halkımızın gerçekleştirdiğimiz projemizden duyduğu memnuniyete şahit olmak, ilçemize yeni hizmetler kazandırma yolunda güç verdi.

 

 

Ödüllü hayata geçirdiğimiz Kaleiçi mahallemiz projemiz sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Kaleiçi mahallemiz, ilçe merkezimizde tarihi dokusuyla bizler için çok önemli. Zira tarihi mirasımızı koruyup, muhafaza etmeyi kendimizde görev bildik. İlk etapta mahallemiz için hazırladığımız projenin Tarihi Kentler Birliği’nden ödül alması bizlere güç verdi. Sonrasında ise ekip arkadaşlarımızla birlikte projemizi hayata geçirmemizin sevincini yaşadık. Mahallemize yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızla birlikte mahallemiz adeta doğal dizi ve film setleri için ilgi odağı olacak. Çatalca’mıza hayırlı olsun.’’ dedi.

 

 

 

#EserlerimizVaatlerimiziGeçti

#BirlikteÇatalcayız