Çatalca Belediyesi

KAR, VEFA VE ÇATALCA’MIZ

Görüntülenme : 644

Çatalca’mızda görevinin ilk üç yılında ilçemize kazandırdığı tarihi hizmetleri kadar, ilçemizde halkla kurduğu gönül köprüleriyle de gönüllerde taht kuran Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’mız ve tüm bölgemizde etkili olan yoğun kar yağışında gösterdiği özverili performansla yine sadece Çatalca’mızda değil tüm bölgemizde büyük bir takdir ve alkış aldı.

HAZIRLIKLARIMIZ GÜNLER ÖNCESİNDEN BAŞLADI

Başkanımız Mesut Üner, yoğun kar yağışının yaşanacağını meteoroloji uzmanlarından ve yetkililerinden öğrendikten sonra yoğun kar yağışının bir hafta öncesinde sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak tüm ilçe halkımızı defalarca uyardı. Başkanımız Mesut Üner yoğun kar yağışından önce bir hafta boyunca, Çatalca Belediyemiz tarafından ‘’Kar Koordinasyon Merkezi’’ kurulduğunu yardıma ihtiyacı olan vatandaşların 7 gün 24 saat boyunca 444 61 02 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini duyurdu.

YOĞUN KAR YAĞIŞI GÜNÜ ÇATALCA’MIZ TAM NOT ALDI

Kar yağışının yoğunlaşmaya başladığı gün saat 17.00 sıralarında Başkanımız Mesut Üner, Çatalca Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile birlikte hemen sahaya çıktı. Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş yollarda kalan vatandaşlara yolların açılmasının sağlanmasını organize ederken, bizzat vatandaşlarımıza su ve temel gıda dağıtımı yaptılar. Aynı zamanda yollarda kalan iki yüz kişiden fazla vatandaş ilçedeki yurtlara yerleştirdiler. Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş’in sadece bu çalışmalarla değil yeri geldiğinde yolda kalan araçları hareket ettirmek için araçları dahi ittirmesi ilçemizde sosyal medyada yoğun bir ilgi görerek takdir ve alkış aldı.

Başkanımız Mesut Üner: Çatalca Misafirperverliği Gösterdik

Yoğun geçen günün sonunda açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mızda yoğun kar sınavına ekip arkadaşlarımızla birlikte günler öncesinden hazırlık yaptık. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz yoğun ve özverili çalışmalarımızın yanı sıra Çatalca’mız sınırlarında yolda kalan vatandaşlarımıza ilçemize yakışır bir ev sahipliği yapmaya çalıştık. Yoğun geçen kar mesaimiz boyunca emek sarf eden ekip arkadaşlarımıza ve Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş’e şahsım ve Çatalca’mız adına çok teşekkür ederim.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız