Çatalca Belediyesi

Kurban Bayramı’nın Adresi Çatalca

Görüntülenme : 587

İstanbul’un kurban satış ve kesiminde ilk akla gelen ilçesi olan Çatalca’mızda yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hazırlıklar yoğun bir şekilde yapılıyor.

Başkanımız Mesut Üner’in vatandaşlarımızın kurban ibadetlerini en rahat ve hijyenik bir şekilde yapabilmeleri için gösterdiği hassasiyet doğrultusunda Sağlık İşleri Müdürlüğümüz tarafından çalışmalar titizlikle yürütülüyor.

Denetimlerimiz devam edecek

Kesim işlemlerinin İslami koşullara uygun, hijyenik ve sağlıklı ortamlarda gerçekleştirilebilmesi için, Başkan Yardımcımız Ömer Erçin, Sağlık İşleri Müdürümüz Yunus Çalışkan ve Sağlık İşleri Müdürlüğümüzde görevli veteriner hekimlerimiz denetimlere tüm hızıyla devam ediyor.

Bayram öncesinden başlayan denetimlerimiz bayram süresince de devam edecek. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile bir bayram geçirmesi için bayram boyunca sahada olacak.

Çatalca’mızda Kurban Bayramı öncesi ve bayram süresi boyunca kurbanlık hayvanlarınızı satın alabilir, gönül rahatlığıyla kesim merkezlerimizde hijyenik ve sağlıklı ortamlarda kurban ibadetinizi yerine getirebilirsiniz.

  #BirlikteÇatalcayız

#ÇalışıncaOluyor