Çatalca Belediyesi

MAKAMDA DEĞİL SAHADA

Görüntülenme : 1110

Göreve geldiği günden bugüne tevazu sahibi duruşuyla, makamından çok sahada halkımızın ve Çatalca’mıza kazandırdığı projelerin şantiyelerinde bulunmasıyla sadece ilçemizde değil tüm bölgemizde taraflı-tarafsız herkesin gönüllerinde taht kuran Başkanımız Mesut Üner’in bu seferki ziyaret durağı Dağyenice mahallemiz oldu.

Dağyenice mahallemize yakın dönemde kullanılmaz halde olan halı sahanın tadilatını yaparak mahalle halkımıza kazandıran ve geçtiğimiz haftalarda açılışını yapan Başkanımız Mesut Üner, şimdide mahalle meydanında gerçekleşen detaylı çevre düzenlemelerini yerinde denetleyerek, çalışanlarımıza kolaylıklar diledi. Mesleği Mimar olan Başkanımız Mesut Üner’in meydan düzenlemelerinin tüm detaylarıyla ilgilenerek çalışanlarımıza yön vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Başkanımız Mesut Üner’in Dağyenice Mahallesmiz ziyaretleri sırasında 7’den 77’ye tüm mahalle halkımızın gösterdiği samimi ilgi ve alaka Başkanımız Mesut Üner’i duygulandırırken, mahalle halkımızın gerek ziyaret gerekse mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Başkanımız Mesut Üner’e teşekkürlerini ilettiği görüldü.

Dağyenice Mahallemizdeki yerinde gerçekleşen proje ve halk ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkanımız Mesut Üner; ‘’Çatalca’mızın neresinde ne sorun varsa, ilçemizin İstanbul’un en büyük yüz ölçümlü ilçesi olmasını bir bahane veya engel olarak kabul etmeyerek çözmeye var gücümüzle gayret ediyoruz. Bu anlamda yerinde ziyaret duraklarımızın bu seferki durağı Dağyenice Mahallemiz oldu. Yakın dönemde Dağyenicespor Kulüp Başkanımız Şaban Beykoz’dan gelen talep üzerine mahallemizdeki halı sahanının bakımsız kullanılmaz hale geldiğini yerinde tespit ettik ve hemen harekete geçerek gerekli çalışmaları hemen tamamladık ve üzerini kapatarak mahalle halkının 4 mevsim yağmurlu havalarda dahi halı sahada keyifli dakikalar yaşamasına olanak sunduk. Şimdide mahalle meydanımızda çevre düzenlenmeleri, ışıklandırma, çiçek-bitkilendirme çalışmalarımız ve meydanda bulunan süs havuzumuzun yeniden faaliyete geçmesi çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her mahalle ziyaretimizde olduğu gibi ziyaret sırasında göstermiş olduğunuz samimi ilgi ve alaka için çok teşekkür ederiz.’’ dedi.

 

#BirlikteÇatalcayız